2021-11-26 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

26.11.2021 Cuma
Mobile Appler
iOSAndroid
Futbol
00:30
Colorado Rapids - Portland Timbers MLS
S Sport PlusBilyoner TV
Programlar
00:55
Avrupa Gecesi Futbol Programı
S SportS Sport Plus
Programlar
01:00
Başlama Vuruşu Futbol Programı
TRT Spor
Futbol
01:00
Santos - Fortaleza Brezilya Serie A
Bilyoner TV
Programlar
01:00
Avrupa Ligi Ekranı Futbol Programı
Tivibu Spor
Programlar
01:00
Maçın Ardından Futbol Programı
FB TV
Futbol
02:00
Ceara - Corinthians Brezilya Serie A
Bilyoner TV
Futbol
02:00
Cruzeiro - Nautico Brezilya Serie B
Bilyoner TV
Futbol
04:00
Puebla - Leon Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV
Futbol
06:05
Santos Laguna - Tigres Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
A Spor
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
TRT Spor
Jimnastik
09:10
Bakü Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Idman TV
Programlar
09:15
Süper Lig Maç Özetleri
TRT Spor
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
GS TV
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
TRT Spor
Binicilik
10:30
Moonee Valley Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Tivibu Spor
Körling
11:00
Norveç Körling Avrupa Şampiyonası
Eurosport
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
TRT Spor
Futbol
11:45
Western United - Perth Glory Avustralya A Ligi
Bein Sports 2Bilyoner TV
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
A Spor
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
TRT Spor
Kayaklı Koşu
12:50
Finlandiya Kuzey Kombine Dünya Kupası
Eurosport 2
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
beIN Sports Haber
Programlar
13:00
Cuma ve Ertesi Spor Programı
Socrates Youtube
Basketbol
13:00
Afyon Bld. - Tofaş Basketbol Gençler Ligi
TBF TV Youtube
Tenis
13:00
A.Vavassori - F.Baldi ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Tenis
13:00
T.Fabbiano - R.Brancaccio ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Jimnastik
13:20
2.Yayın Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Idman TV
Programlar
13:30
İtalya Seri A Goller
TRT Spor
Futbol
13:30
24 Erzincanspor - Amedspor TFF 2. Lig
Yayın Yok
Programlar
13:40
İspanya La Liga Goller
TRT Spor
Binicilik
13:45
Kocaeli Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
13:50
İngiltere Premier Lig Goller
TRT Spor
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
GS TV
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
A Spor
Voleybol
14:00
Solhan Spor - TFL Altekma TVF Efeler Ligi
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
TRT Spor
Tenis
14:00
Yankı Erel - R.Peniston ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Futbol
14:00
Diyarbekirspor - Serik Bld. TFF 2. Lig
Yayın Yok
Kayaklı Koşu
14:20
Finlandiya Kayaklı Koşu Dünya Kupası
Eurosport 2
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Tivibu Spor
ESpor
14:45
BIG - Faze Clan Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
A Spor
Tenis
15:00
G.Oliveira - R.Ramanathan ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Tenis
15:00
O.Otte - F.Cobolli ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Körling
15:30
Erkekler Yarı Final Körling Avrupa Şampiyonası
Eurosport
Dövüş Sporları
15:30
F.Lobo - R.Muaythaigym One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Binicilik
15:55
Fairview Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
beIN Sports Haber
Programlar
16:00
Bir Alman Rüyası Futbol Programı
Socrates Youtube
Dövüş Sporları
16:00
P.Buist - R.Uulu One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Programlar
16:00
NBA Artı Basketbol Programı
Tivibu Spor
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
TRT Spor
Basketbol
16:00
Fenerbahçe Koleji - Diyarbakır Basket Basketbol 2. Ligi
FB TV
Hentbol
16:30
Tokat Gençlik - Köyceğiz Bld. Hentbol Erkekler Süper Ligi
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Jimnastik
16:30
3.Yayın Trampolin Jimnastik Dünya Şampiyonası
Idman TV
Dövüş Sporları
16:30
P.Jitmuangnon - D.Puertas One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Tenis
16:30
A.Lazarov - J.Clarke ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Kayaklı Koşu
17:00
Finlandiya 2.Yayın Kuzey Kombine Dünya Kupası
Eurosport 2
Dövüş Sporları
17:00
A.Silva - R.Catalan One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Atletizm
17:00
Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu Basın Toplantısı
Sportstv
Programlar
17:00
Sanal Direktör Futbol Programı
Bein Sports 1
Futbol
17:30
Balıkesirspor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 1
Kayakla Atlama
17:30
Rusya Kayakla Atlama Dünya Kupası
Eurosport 2
Dövüş Sporları
17:30
A.Ramazanov - P.Muaythaigym One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Programlar
17:50
Süper Lig Goller
TRT Spor
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
beIN Sports Haber
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Tivibu Spor
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
S SportS Sport Plus
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
A Spor
Voleybol
18:00
Karşıyaka Ankara - BB Ankaraspor TVF Kadınlar 2. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Dövüş Sporları
18:00
L.Adiwang - J.Brooks One Championship Dövüş Serisi
One Championship Youtube
Basketbol
18:00
Fenerbahçe Gelişim - Antalya Güneşi Kadınlar Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
TRT Spor
Basketbol
18:30
Balıkesir BB - OGM Orman Basketbol 1. Ligi
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Futbol
18:30
Play-Off Kura Çekimi 2022 Dünya Kupasi
TRT Spor
ESpor
18:30
Team Liquid - Nip Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Programlar
18:30
Sportif Spor Programı
FB TV
Binicilik
18:45
İzmir Günün Yarışları
TJK Tv
Basketbol
19:00
Baylor - Michigan State NCAA
S Sport Plus
Programlar
19:00
Altın Oran Spor Programı
S SportS Sport Plus
Programlar
19:00
Amerikan Mutfak Basketbol Programı
Socrates Youtube
Futbol
19:00
Senica - Zilina Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
Futbol
19:00
Senica - Zilina Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
Programlar
19:00
beIN Süper Lig Futbol Programı
Bein Sports 1
Basketbol
19:00
Rusya - İtalya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
GS TV
Kayakla Atlama
19:05
Finlandiya Kayakla Atlama Dünya Kupası
Eurosport
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
FB TV
Futbol
20:00
Adana Demirspor - Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Futbol
20:00
M.Başakşehir - Altay Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Futbol
20:00
Gençlerbirliği - Bursaspor Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1
Programlar
20:00
Hıncal Uluç İle Baş Başa Futbol Programı
A Spor
Voleybol
20:00
Ankara DSİ - Ankaragücü TVF Kadınlar 2. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Futbol
20:00
Osijek - Lokomotiv Zagreb Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
Futbol
20:00
Crotone - Vicenza İtalya Serie B
Bilyoner TV
Futbol
20:00
Piast Gliwice - Termalica Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
Programlar
20:00
Goller ve Anlar Futbol Programı
GS TV
Binicilik
20:05
Aqueduct Günün Yarışları
TJK Tv
Futbol
20:30
F.Düsseldorf - Heidenheim Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV
Futbol
20:30
Jahn Regensburg - Dynamo Dresden Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2Bein Sports 4Bilyoner TV
Futbol
20:30
Grazer - Aus Lustenau Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
Futbol
20:30
Innsbruck - Austria II Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
Futbol
20:30
Lafnitz - FC Juniors Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
Basketbol
20:30
Litvanya - Bulgaristan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Hentbol
20:45
St.Raphael - Chambery Savoie Fransa Hentbol Ligi
Bein Sports beIN Connect
Basketbol
21:00
Kızılyıldız - Unics Kazan THY Euroleague
Bein Sports 3Bilyoner TV
Programlar
21:00
Artı Futbol Futbol Programı
A Spor
Programlar
21:00
Her Akşam Spor Spor Programı
Tivibu Spor
Futbol
21:00
Aarhus - Silkeborg Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
Futbol
21:00
Helsingor - Koge Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
Futbol
21:00
Lyngby - Jammerbugt Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
Programlar
21:00
Hashtag Spor Programı
GS TV
Programlar
21:00
Skor Futbol Programı
beIN Sports Haber
Basketbol
21:00
Portekiz - Macaristan FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
ESpor
21:30
3. Maç Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Futbol
21:30
Dinamo Bucuresti - Craiova Romanya Liga 1
Bilyoner TV
Basketbol
21:30
Hollanda - İzlanda FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Basketbol
21:30
Kuzey Makedonya - İspanya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Alp Disiplini
21:50
Kanada Alp Disiplini Dünya Kupası
Eurosport
Basketbol
22:00
Monaco - Asvel Villeurbanne THY Euroleague
Bein Sports Max 1Bilyoner TV
Futbol
22:00
Hajduk Split - Istra 1961 Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
ESpor FIFA
22:00
Sivasspor - Trabzonspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Futbol
22:00
NEC Nijmegen - Cambuur Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
Programlar
22:00
Futbol Gecesi Futbol Programı
TRT Spor
Futbol
22:00
ADO Den Haag - Dordrecht Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Eindhoven - Jong AZ Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Excelsior - Jong Utrecht Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Volendam - Den Bosch Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
De Graafschap - Ajax Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Maastricht - Jong PSV Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Oss - SC Telstar Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Roda - VVV Venlo Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Virton - Waasland Beveren Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
Programlar
22:00
beIN Süper Lig Maç Sonu Futbol Programı
Bein Sports 1
Basketbol
22:00
Bosna Hersek - Çekya FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Futbol
22:00
Nacional Potosi - San Jose Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV
ESpor FIFA
22:25
Galatasaray - Kasımpaşa FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Futbol
22:25
Floridsdorfer - Amstetten Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
Futbol
22:30
Stuttgart - Mainz Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2Bein Sports 2Bilyoner TV
Basketbol
22:30
Olimpia Milano - Olympiakos THY Euroleague
Bein Sports 4Bilyoner TV
Basketbol
22:30
Fransa - Karadağ FIBA Dünya Kupası Elemeleri
S Sport Plus
Basketbol
22:30
Newcastle Eagles - Sheffield Sharks Britanya Basketbol Ligi
Bilyoner TV
Futbol
22:30
Lecce - Ternana İtalya Serie B
Bilyoner TV
Futbol
22:30
Wisla Plock - Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
Basketbol
22:30
Fransa - Karadağ FIBA Dünya Kupası Elemeleri
Bilyoner TV
Futbol
22:45
Cagliari - Salernitana İtalya Serie A
S Sport PlusS Sport 2Bilyoner TV
Futbol
22:45
St.Gilloise - Leuven Belçika Pro League
Bilyoner TV
ESpor FIFA
22:50
Hatayspor - Gaziantep FK FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Basketbol
23:00
Barcelona - Zalgiris Kaunas THY Euroleague
Bein Sports 3Bilyoner TV
Futbol
23:00
Lens - Angers Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2Bilyoner TV
Futbol
23:00
Athletic Bilbao - Granada İspanya La Liga
Smart Spor HDCBC SportSpor SmartS Sport PlusBilyoner TV
Futbol
23:00
Alcorcon - Lugo İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
Futbol
23:00
Mirandes - Real Oviedo İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
Programlar
23:00
Son Sayfa Futbol Programı
A Spor
Programlar
23:00
Her Gece Spor Spor Programı
Tivibu Spor
Futbol
23:00
WBA - Nottingham Forest İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect
Basketbol
23:00
Leicester Riders - Surrey Scorchers Britanya Basketbol Ligi
Bilyoner TV
Programlar
23:00
Perspektif Spor Programı
FB TV
Programlar
23:00
Spor Gecesi Futbol Programı
beIN Sports Haber
Futbol
23:10
Fransa - Kazakistan FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri
Bein Sports beIN Connect
Futbol
23:15
Moreirense - Gil Vicente Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
ESpor FIFA
23:15
Karagümrük - Y.Malatyaspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Basketbol
23:30
LA Clippers - Detroit Pistons NBA
S SportS Sport PlusBilyoner TV
Programlar
23:30
İleri Üçlü Futbol Programı
TRT Spor
Programlar
23:30
Trio Futbol Programı
Bein Sports 1
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android