2021-11-24 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

24.11.2021 Çarşamba
Mobile Appler
iOSAndroid
Programlar
00:55
Avrupa Gecesi Futbol Programı
S SportS Sport Plus
Programlar
01:00
Spor Artı Spor Programı
TRT Spor
Futbol
01:00
Atletico GO - Juventude Brezilya Serie A
Bilyoner TV
Basketbol
03:00
Detroit Pistons - Miami Heat NBA
NBA TVBilyoner TV
Buz Hokeyi
03:00
Philadelphia Flyers - TB Lightning NHL
S Sport Plus
Basketbol
03:30
New York Knicks - LA Lakers NBA
S SportS Sport PlusBilyoner TV
Futbol
03:30
Gremio - Flamengo Brezilya Serie A
Bilyoner TV
Futbol
03:30
Palmeiras - Atletico Mineiro Brezilya Serie A
Bilyoner TV
Futbol
04:00
Nashville - Orlando City MLS
Bilyoner TV
Basketbol
06:00
Portland TB - Denver Nuggets NBA
Bilyoner TV
Basketbol
06:30
LA Clippers - Dallas Mavericks NBA
Bilyoner TV
Futbol
06:30
Seattle Sounders - Real Salt Lake MLS
Bilyoner TV
Programlar
07:00
Yeni Gün Spor Programı
beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
07:00
Sabah Sporu Spor Programı
A Spor
Programlar
07:00
Sabah Haber Bülteni Spor Programı
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
07:00
İlk Baskı Spor Programı
TRT Spor
Binicilik
09:00
Launceston Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
09:15
TFF 1. Lig Maç Özetleri
TRT Spor
Programlar
09:45
İlk Baskı Spor Programı
TRT Spor
Programlar
10:00
Günaydın Galatasaray Spor Programı
GS TV
Programlar
10:00
Sabah Spor Bülteni Spor Programı
TRT Spor
Programlar
10:50
İspanya La Liga Goller
TRT Spor
Programlar
11:00
beIN Manşet Futbol Programı
beIN Sports HaberBein Sports 1
Programlar
11:00
Spor Gazetesi Spor Programı
Tivibu Spor
Basketbol
11:00
İzmir Yükseliş - TED Kolejliler Kızlar Basketbol Gençler Ligi
TBF TV Youtube
Programlar
11:00
Kırmızı Köşe Futbol Programı
Socrates Youtube
Programlar
11:00
Spor Manşet Spor Programı
TRT Spor
Tenis
11:00
Yankı Erel - H.Moriya ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Tenis
11:00
E.Karlovskiy - J.Haerteis ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Tenis
11:30
J.Draper - T.Fabbiano ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Programlar
12:00
Spor Ajansı Spor Programı
A Spor
Programlar
12:00
Öğlen Haber Bülteni Spor Programı
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
12:30
Gün Ortası Spor Programı
TRT Spor
Programlar
13:00
beIN Gün Ortası Spor Programı
beIN Sports Haber
Programlar
13:00
Haftalık Fantezi Spor Programı
Socrates Youtube
Tenis
13:00
N.Borges - Cem İlkel ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Basketbol
13:15
İstanbul Panterleri - İstanbul Basketbol Feneri Kızlar Basketbol Gençler Ligi
TBF TV Youtube
Programlar
13:25
İtalya Seri A Maç Özetleri
TRT Spor
Tenis
13:30
C.Taberner - R.Brancaccio ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
ESpor
13:45
Team Vitality - Team Liquid Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Binicilik
13:45
Bursa Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
14:00
Günün Ortası Spor Programı
GS TV
Programlar
14:00
Gün Ortası Spor Programı
A Spor
Programlar
14:00
Spor Stüdyosu Spor Programı
TRT Spor
Futbol
14:00
Jeonnam Dragons - Daegu Güney Kore Fedarasyon Kupası
Bilyoner TV
Tenis
14:00
G.Blancaneaux - R.Peniston ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Basketbol
14:00
Çeşme Basketbol - Mersin BB Kadınlar Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Programlar
14:30
Her Gün Spor Spor Programı
Tivibu Spor
Programlar
14:30
Perspektif Spor Programı
FB TV
Futbol
14:30
Beşiktaş - Ajax UEFA Gençlik Ligi
Beşiktaş Youtube
Binicilik
14:30
Happy Valley Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
15:00
Spor Gündemi Spor Programı
A Spor
Programlar
15:00
Serie A Raporu Futbol Programı
Tivibu Spor
Programlar
15:00
Sportif Spor Programı
FB TV
Programlar
15:00
5.Set Tenis Programı
Sportstv
Programlar
15:25
İspanya La Liga Maç Özetleri
TRT Spor
Basketbol
15:30
Karşıyaka Çarşı Koleji - İstanbul Yıldızları Kızlar Basketbol Gençler Ligi
TBF TV Youtube
Tenis
15:30
O.Otte - S.Fanselow ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Programlar
16:00
Dünyadan Spor Spor Programı
beIN Sports Haber
Futbol
16:00
Inter - Shakhtar Donetsk UEFA Gençlik Ligi
UEFA.tv
Programlar
16:00
Gündem Futbol Futbol Programı
TRT Spor
Futbol
16:15
Fatih Terim Basın Toplantısı
Smart Spor HDGS TVA SporTRT SporbeIN Sports HaberTivibu SporSpor Smart
Programlar
16:15
Söz Taraftarda Spor Programı
FB TV
Basketbol
16:30
Nesibe Aydın - Ramla Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Futbol
17:00
Galatasaray Antrenman
GS TV
ESpor
17:00
Heroic - Faze Clan Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Programlar
17:00
40+ Basketbol Programı
FB TV
Binicilik
17:15
İstanbul Günün Yarışları
TJK Tv
Snooker
17:30
2.Gün Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası
Eurosport
Programlar
17:30
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri
TRT Spor
Basketbol
17:45
Düzce GSK - Kutup Yıldızı Kızlar Basketbol Gençler Ligi
TBF TV Youtube
Basketbol
18:00
Dynamo Kursk - Famila Schio Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Programlar
18:00
beIN Ana Haber Spor Programı
beIN Sports Haber
Programlar
18:00
Tivibu Ana Haber Spor Programı
Tivibu Spor
Futbol
18:00
Manchester City - PSG UEFA Gençlik Ligi
UEFA.tvExxen
Programlar
18:00
NBA Günlüğü Basketbol Programı
S SportS Sport Plus
Programlar
18:00
Ana Haber Spor Programı
A Spor
Programlar
18:00
Oyna Devam Spor Programı
Socrates Youtube
Voleybol
18:00
Eczacıbaşı - Zeleznicar CEV Cup Kadınlar
TRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Programlar
18:00
Spor Merkezi Spor Programı
TRT Spor
Programlar
18:00
Açık Tribün Futbol Programı
FB TV
Programlar
18:00
Süper Lig Haftası Futbol Programı
Bein Sports 1
Futbol
18:30
Spartak Moskova - Napoli UEFA Avrupa Ligi
CBC SportExxen
Basketbol
18:30
Elazığ Öİ - ACS Sepsi Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Programlar
18:55
Sosyal Medya Günlüğü Spor Programı
FB TV
Basketbol
19:00
MBA Moskova - Ekaterinburg Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
19:00
Ruzomberok - Asvel Villeurbanne Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Programlar
19:00
Farklı Açı Futbol Programı
Bein Sports 1
Voleybol
19:00
Vakıfbank - Vero Volley Monza CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi
S Sport PlusS Sport 2
Futbol
19:00
Marsilya Basın Toplantısı
Smart Spor HDGS TVSpor Smart
Programlar
19:05
GS TV Ana Haber Spor Programı
GS TV
Programlar
19:07
FB TV Ana Haber Spor Programı
FB TV
Programlar
19:25
Süper Lig Maç Özetleri
TRT Spor
Programlar
19:30
Avrupa Gecesi Futbol Programı
S SportS Sport Plus
Futbol
19:30
Marsilya Antrenman
GS TV
Futbol
19:30
Vitor Pereira Basın Toplantısı
FB TVA SporTRT SporbeIN Sports HaberTivibu Spor
Basketbol
20:00
TTT Riga - USK Prague Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
20:00
Arka Gdynia - Fenerbahçe Euroleague Kadınlar
FB TVFIBA TVBilyoner TV
Basketbol
20:00
Galatasaray - Sopron Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TVTRT Spor 2TRT Spor Yıldız
Basketbol
20:00
BC Prometey - UNI Gyor Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
20:00
Zabiny Brno - London Lions Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Programlar
20:00
Kaleci ve Golcü Futbol Programı
Bein Sports 1
Programlar
20:00
Şampiyonlar Lokali Spor Programı
Socrates Youtube
Programlar
20:00
Spor Akşamı Spor Programı
TRT Spor
ESpor
20:00
Navi - BIG Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Futbol
20:30
St.Pauli - Sandhausen Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2Bilyoner TV
Binicilik
20:30
Tampa Bays Downs Günün Yarışları
TJK Tv
Programlar
20:35
İtalya Seri A Goller
TRT Spor
Futbol
20:45
Beşiktaş - Ajax UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
Futbol
20:45
Inter - Shakhtar Donetsk UEFA Şampiyonlar Ligi
CBC SportExxen
Programlar
20:45
Skorbord Futbol Programı
A Spor
Hentbol
20:45
Kielce Vive - Barcelona Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
EHF TV
Hentbol
20:45
Aalborg - Kiel Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
EHF TV
Programlar
20:45
Dakika Skor Futbol Programı
TRT Spor
Programlar
21:00
Kuşak Çatışması Futbol Programı
Bein Sports 1
Programlar
21:00
Total Futbol Futbol Programı
Tivibu Spor
Basketbol
21:30
Venezia - BLMA Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
ESpor FIFA
21:30
Beşiktaş - Altay FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Programlar
21:45
Maçın Ardından Basketbol Programı
FB TV
ESpor FIFA
21:55
Antalyaspor - Giresunspor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Basketbol
22:00
Basket Landes - Uni Girona Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
22:00
Kızılyıldız - Olympiakos Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
22:00
Roche Vendee - Gernika Bizkaia Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Programlar
22:00
TV Molası Spor Programı
Tivibu Spor
Programlar
22:00
Süper Hikayem Diego Lugano Futbol Programı
Bein Sports 1
ESpor FIFA
22:20
M.Başakşehir - 1907 Fenerbahçe FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Basketbol
22:30
Avenida - Szekszard Euroleague Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
22:30
Estudiantes - Liege Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
Basketbol
22:30
Ciudad de La Laguna - BS Sassari Eurocup Kadınlar
FIBA TVBilyoner TV
ESpor
22:30
Monza Formula 1 ESpor
S Sport Plus
Programlar
22:30
Avrupa Gecesi 2 Futbol Programı
S SportS Sport Plus
Snooker
22:30
2.Gün Akşam Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası
Eurosport
Programlar
22:30
Spor Gecesi Spor Programı
beIN Sports Haber
Futbol
22:45
Ross Country - Hibernian İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
Hentbol
22:45
Montpellier - Elverum Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
EHF TV
Hentbol
22:45
PPD Zagreb - Meshkov Brest Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
EHF TV
Programlar
22:45
Aktüel Futbol Futbol Programı
TRT Spor
Programlar
22:45
Her Gece Spor Spor Programı
Tivibu Spor
Futbol
22:45
Bristol City - Stoke İngiltere Championship
Bein Sports 2
ESpor FIFA
22:45
Kayserispor - Ç.Rizespor FIFA20 Turkiye Espor Ligi
Asist Gaming Youtube
Futbol
23:00
Atletico Madrid - Milan UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
Futbol
23:00
Club Brugge - Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
Futbol
23:00
Liverpool - Porto UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
Futbol
23:00
Manchester City - PSG UEFA Şampiyonlar Ligi
CBC SportExxen
Futbol
23:00
Sheriff Tiraspol - Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
Futbol
23:00
Sporting Lisbon - B.Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi
Exxen
ESpor
23:00
Nip - Astralis Blast Premier Fall Final
Tivibu Spor 5Tivibu Spor YoutubeTivibu Spor Twitch
Programlar
23:00
Yeni Nesil talk Show Futbol Programı
Bein Sports 1
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
iOS
Android