2021-10-14 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

14.10.2021 Perşembe
00:00

T.Fritz - J.SinnerATP Indian Wells

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:00

Atletico Mineiro - SantosBrezilya Serie A

01:00

Chapecoense - Atletico PRBrezilya Serie A

01:00

Flamengo - JuventudeBrezilya Serie A

01:00

V.Azarenka - J.PegulaWTA Indian Wells Çeyrek Final

02:00

Indiana Pacers - Memphis GrizzliesNBA Preseason

02:00

ABD - Kosta RikaFIFA Dünya Kupası Eleme

02:00

Loudoun United - Hartford AthleticABD USL Championship

02:30

Fortaleza - GremioBrezilya Serie A

03:00

MinnesotaDrone Yarış Ligi

03:00

Memphis 901 - Louisville CityABD USL Championship

03:00

Sporting Kansas 2 - Atlanta United 2ABD USL Championship

03:00

Corinthians - FluminenseBrezilya Serie A

03:30

Internacional - America MineiroBrezilya Serie A

04:00

Birmingham Legion - Austin BoldABD USL Championship

04:00

El Paso Locomotive - Colorado SpringsABD USL Championship

04:00

Phoenix Mercury - Chicago SkyWNBA

04:00

S.Rogers - J.OstapenkoWTA Indian Wells Çeyrek Final

04:00

A.De Minaur - S.TsitsipasATP Indian Wells

05:00

Orange County - Phoenix RisingABD USL Championship

05:00

Tacoma Defiance - Las Vegas LightsABD USL Championship

05:30

Sacramento Republic - LA Galaxy 2ABD USL Championship

05:30

G.Monfils - A.ZverevATP Indian Wells

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

09:25

TFF 1. LigGoller

09:35

İspanya La LigaGoller

09:45

İtalya Serie AGoller

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

A.Ritschard - Y.HanfmannATP Challenger

12:00

M.Bourgue - F.AgamenoneATP Challenger

12:30

Rota TanıtımFransa Bisiklet Turu

12:30

Gün OrtasıSpor Programı

12:30

M.Zverev - F.F.SilvaATP Challenger

12:30

J.Sousa - N.BalajiATP Challenger

12:45

AnkaraGünün Yarışları

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:25

Süper LigMaç Özetleri

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

G.M.Moroni - M.CecchinatoATP Challenger

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:30

N.Borges - M.V.MartinezATP Challenger

14:45

6.GünSnooker Kuzey İrlanda Açık

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:30

B.Z.Miralles - A.MullerATP Challenger

15:55

BrightonGünün Yarışları

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

Televizyon MolasıSpor Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:30

Nesibe Aydın - Kayseri BasketEurocup Kadınlar

17:00

Ekaterinburg - VeneziaEuroleague Kadınlar

17:00

İzmirGünün Yarışları

17:50

İngiltere Premier LigGoller

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberFutbol Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Cimnastik Her YerdeSpor Programı

18:00

F.Lopez - H.GrenierATP Challenger

18:30

Hatayspor - BC EniseyEurocup Kadınlar

18:30

Nika Syktyvkar - OGM OrmanEurocup Kadınlar

18:30

TPS Turku - EkenasFinlandiya 2. Ligi

19:00

Futbolun ŞehirleriFutbol Programı

19:00

BC Prometey - ACS SepsiEurocup Kadınlar

19:00

Lublin - GorzowEurocup Kadınlar

19:00

Horizont - Mersin BBEurocup Kadınlar

19:00

Zabiny Brno - Castors BraineEurocup Kadınlar

19:00

Pazardzhik - Las PalmasCEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:00

Zalgiris Vilnius - Nevezis KedainiaiLitvanya A Lyga

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Keltern - London LionsEurocup Kadınlar

19:45

Bayern Münih - HackenUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

Koge - BarcelonaUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

Szeged - ElverumHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

20:00

Zenit Basket - Bayern MünihTHY Euroleague

20:00

Muhabir MasasıFutbol Programı

20:00

Panathianikos - PolkowiceEurocup Kadınlar

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Jönköpings - Sundsvallİsveç Superettan

20:00

Helsingor - EsbjergDanimarka 1. Ligi

20:00

Euroleague Maç ÖnüBasketbol Programı

20:00

Burak ElmasÖzel Röportaj

20:00

Spor 360Spor Programı

20:15

KeenelandGünün Yarışları

20:30

Fribourg Olympic - BS SassariEurocup Kadınlar

20:30

Famila Schio - Uni GironaEuroleague Kadınlar

20:45

Fenerbahçe Beko - Unics KazanTHY Euroleague

20:45

6.Gün AkşamSnooker Kuzey İrlanda Açık

20:50

Süper LigGoller

21:00

Alba Berlin - BaskoniaTHY Euroleague

21:00

Asvel Villeurbanne - Maccabi PlaytikaTHY Euroleague

21:00

Kızılyıldız - NadezhdaEurocup Kadınlar

21:00

C.Norrie - D.SchwartzmanATP Indian Wells Çeyrek Final

21:00

Neuchatel UC - HAOK MladostCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

21:00

Futbol MeydanıFutbol Programı

21:00

Aix - NimesFransa Hentbol Ligi

21:00

Her Akşam SporSpor Programı

21:00

Futbol AnadoluFutbol Programı

21:00

Bi'de Bana SorFutbol Programı

21:20

UVC Holding Graz - UJS KomarnoCEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:30

Virtus Bologna - Gernika BizkaiaEurocup Kadınlar

21:30

Kangoeroes Basket - Valencia BasketEurocup Kadınlar

21:30

Namur - EnsinoEurocup Kadınlar

21:30

FCSM Csata - MiskolcEurocup Kadınlar

21:30

ÇinFormula 1 ESpor

21:45

PSG - MotorHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:45

Porto - Telekom VeszpremHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:45

Barcelona - Dinamo BükreşHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

22:00

Arsenal - HoffenheimUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22:00

Lyon - BenficaUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22:00

SantraFutbol Programı

22:00

Süper SporSpor Programı

22:30

Haukar - ESB VilleneuveEurocup Kadınlar

22:30

G.Dimitrov - H.HurkaczATP Indian Wells Çeyrek Final

22:45

Euroleague Maç SonuBasketbol Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:00

Son SayfaSpor Programı

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:00

Başlama VuruşuFutbol Programı

23:00

Bolivya - ParaguayFIFA Dünya Kupası Eleme

23:30

İstatistik BankasıFutbol Programı

Mobile Appler