2021-10-13 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

13.10.2021 Çarşamba
00:00

A.Murray - A.ZverevATP Indian Wells

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:00

B.Krejcikova - P.BadosaWTA Indian Wells

01:00

Bragantino - Atletico GOBrezilya Serie A

01:00

Sampaio Correa - VitoriaBrezilya Serie B

02:00

Washington Wizards - Toronto RaptorsNBA Preseason

03:30

Bahia - PalmeirasBrezilya Serie A

03:30

Cruzeiro - Botafogo SPBrezilya Serie B

04:00

A.Kerber - A.TomljanovicWTA Indian Wells

04:00

G.Monfils - K.AndersonATP Indian Wells

06:00

O.Jabeur - A.KalinskayaWTA Indian Wells

06:00

F.Fognini - S.TsitsipasATP Indian Wells

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

09:15

2022 Dünya KupasıMaç Özetleri

09:40

İtalya Serie AGoller

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Erman KunterBasın Toplantısı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

M.Arnaldi - F.CobolliATP Challenger

12:00

A.L.San Martin - T.GriekspoorATP Challenger

12:15

Yakın TakipFutbol Programı

12:30

Gün OrtasıSpor Programı

12:30

K.Zuk - L.MiedlerATP Challenger

12:30

O.Otte - T.FabbianoATP Challenger

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:30

A Milli Futbol TakımıMaç Özetleri

13:30

GalatasarayDivan Kurulu

14:00

Gümüşhanespor - KarşıyakaTFF 3. Lig

14:00

Elazığspor - ÇatalcasporTFF 3. Lig

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Bursa BB - Galatasaray HDISTVF Efeler Ligi

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Hanwha Life - Royal Never Give UpLeague of Legends Dünya Şampiyonası

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Fatsa Bld. - Bergama Bld.TFF 2. Lig

14:00

F.Coria - M.GuinardATP Challenger

14:00

Aksaray Bld. - Bitexen DüzcesporTFF 3. Lig

14:00

Kuşadası Gençlik - Şile YıldızTFF 3. Lig

14:00

Fatsa Bld. - Bergama Bld.TFF 3. Lig

14:00

Hendekspor - Kelkit Bld.TFF 3. Lig

14:15

İstanbulGünün Yarışları

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:30

Tom Tomsk - Olimp DolgoprudnyRusya FNL Ligi

14:30

D.Yevseyev - D.IstominATP Challenger

14:30

Happy ValleyGünün Yarışları

14:45

5.GünSnooker Kuzey İrlanda Açık

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

LNG Esports - MAD Lions academyLeague of Legends Dünya Şampiyonası

15:00

Krasnodar 2 - Torpedo MoskovaRusya FNL Ligi

15:35

İtalyaVenedik Bisiklet Turu

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

FunPlus Phoenix - RogueLeague of Legends Dünya Şampiyonası

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Orenburg - TekstilshtikRusya FNL Ligi

16:00

L.Giustino - A.MartinATP Challenger

16:15

Maç BaşlıyorVoleybol Programı

16:30

Ziraat Bankkart - Spor Toto SKTVF Efeler Ligi

17:00

Fenerbahçe HDIS - Afyon Bld.TVF Efeler Ligi

17:00

PSG Talon - FnaticLeague of Legends Dünya Şampiyonası

17:00

Fakel Voronej - SKA KhabarovskRusya FNL Ligi

17:30

Parma Permsk - OpavaFIBA Europe Cup

17:30

M.Lipetsk - Veles MoskovaRusya FNL Ligi

17:30

ElazığGünün Yarışları

17:50

İspanya La LigaGoller

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ruzomberok - LiegeEurocup Kadınlar

18:00

Dynamo Kursk - GalatasarayEuroleague Kadınlar

18:00

Saratov - ZaragozaFIBA Europe Cup

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Gen G - Team LiquidLeague of Legends Dünya Şampiyonası

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Akron Togliatti - Alania VladikavkazRusya FNL Ligi

18:00

Kamaz - YeniseyRusya FNL Ligi

18:00

Neftekhimik - Spartak Moskova 2Rusya FNL Ligi

18:00

C.Lestienne - F.VerdascoATP Challenger

18:30

Elazığ Öİ - Uni GyorEurocup Kadınlar

18:30

Olympiakos - Artego BydgoszczEurocup Kadınlar

18:30

Levoranta - Draisma DynamoCEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

18:30

Volgograd - KubanRusya FNL Ligi

18:30

Maçın SonuVoleybol Programı

19:00

Pınar Karşıyaka - Ostrow WielkopolskiFIBA Şampiyonlar Ligi

19:00

Farklı AçıFutbol Programı

19:00

PEAC-Pecs - RamlaEurocup Kadınlar

19:00

KP Brno - Tarbes GBEurocup Kadınlar

19:00

MBA Moskova - USK PragueEuroleague Kadınlar

19:00

Szekszard - BLMAEuroleague Kadınlar

19:00

Arka Gdynia - SopronEuroleague Kadınlar

19:00

Fenerbahçe - Basket LandesEuroleague Kadınlar

19:00

Rilski Sportist - Hapoel EliatFIBA Europe Cup

19:00

BC Kiev - Trefl SopotFIBA Europe Cup

19:00

Tsmoki Minsk - PeristeriFIBA Europe Cup

19:00

Szolnoki Olaj - PortoFIBA Europe Cup

19:00

CSM Oradea - Legia VarşovaFIBA Europe Cup

19:00

BC Prometey - LudwigsburgFIBA Şampiyonlar Ligi

19:00

Cloud9 - DWG KIALeague of Legends Dünya Şampiyonası

19:00

Orduspor - FethiyesporTFF 3. Lig

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:15

Filenin Sultanları SebatBelgesel

19:30

BC Igokea - Galatasaray NEFFIBA Şampiyonlar Ligi

19:30

Bakken Bears - Crailsheim MerlinsFIBA Europe Cup

19:30

Euroleague YolculuğuBasketbol Programı

19:45

PSG - ZhytlobudUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

Wolfsburg - ServetteUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

Aalborg - Meshkov BrestHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:45

Kiel - PPD ZagrebHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

20:00

Kızılyıldız - Zalgiris KaunasTHY Euroleague

20:00

Kaleci ve GolcüFutbol Programı

20:00

Kapfenberg Bulls - BayreuthFIBA Europe Cup

20:00

DetonatioN FocusMe - EDward GamingLeague of Legends Dünya Şampiyonası

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Baltika - Volgar AstrakhanRusya FNL Ligi

20:00

Spor 360Spor Programı

20:15

KeenelandGünün Yarışları

20:15

PerspektifSpor Programı

20:30

Groningen - London LionsFIBA Europe Cup

20:45

5.Gün AkşamSnooker Kuzey İrlanda Açık

20:45

Akşam Haber BülteniSpor Programı

21:00

Kuşak ÇatışmasıFutbol Programı

21:00

Roche Vendee - Flammes CaroloEurocup Kadınlar

21:00

Antwerp Giants - Sporting CPFIBA Europe Cup

21:00

Hapoel Jerusalem - ManresaFIBA Şampiyonlar Ligi

21:00

D.Schwartzman - C.RuudATP Indian Wells

21:00

Calcit Kamnik - PrometeyCEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

21:00

Futbol AvrupaFutbol Programı

21:00

100 Thieves - T1League of Legends Dünya Şampiyonası

21:00

Her Akşam SporSpor Programı

21:00

Futbol AklıFutbol Programı

21:00

Victor NelssonÖzel Röportaj

21:00

Süper SporSpor Programı

21:30

Estudiantes - Asvel VilleurbanneEurocup Kadınlar

21:30

Avenida - TTT RigaEuroleague Kadınlar

21:30

GB Reggio Emilia - Hapoel GilboaFIBA Europe Cup

21:30

Leiden - Iraklis SalonikiFIBA Europe Cup

21:30

Lenovo Tenerife - BS SassariFIBA Şampiyonlar Ligi

21:30

ÇinFormula 1 ESpor

21:45

Real Madrid - MonacoTHY Euroleague

21:45

Kielce Vive - SG FlensburgHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:45

Vardar 1961 - MontpellierHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

22:00

Barcelona - OlympiakosTHY Euroleague

22:00

Real Madrid - BreidablikUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22:00

Juventus - ChelseaUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

22:00

Jimnastik Her YerdeSpor Programı

22:30

Iberostar Tenerife - Bourges BasketEurocup Kadınlar

22:45

Açık TribünFutbol Programı

23:00

Spor GecesiSpor Programı

23:00

Son SayfaSpor Programı

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:00

Aktüel FutbolFutbol Programı

23:00

D.Medvedev - G.DimitrovATP Indian Wells

Mobile Appler