2021-09-13 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

13.09.2021 Pazartesi
00:00

KontraFutbol Programı

00:00

Hafta Sonu SporSpor Programı

00:00

12 de Octubre - Cerro PortenoParaguay 1. Ligi - Apertura

00:00

TrioFutbol Programı

00:15

Atletico GO - CorinthiansBrezilya Serie A

00:15

Wilstermann - Oriente PetroleroBolivya Premier Ligi

00:30

Son Sayfa Hafta SonuFutbol Programı

01:00

OKC Energy - Louisville CityABD USL Championship

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:00

Universidad Nacional - GuadalajaraMeksika Premier Ligi - Clausura

01:00

Z RaporuFutbol Programı

02:00

Minnesota Lynx - Indiana FeverWNBA

02:00

Curico Unido - Universidad CatolicaŞili Primera Ligi

02:00

Cienciano - MelgarPeru Primera-Apertura

02:15

Libertad - Olimpia AsuncionParaguay 1. Ligi - Apertura

02:30

Fluminense - Sao PauloBrezilya Serie A

02:30

The Strongest - Independiente PetrolerosBolivya Premier Ligi

03:00

Queretaro - NecaxaMeksika Premier Ligi - Clausura

04:00

LA Sparks - Seattle StormWNBA

05:30

Los Angeles FC - Real Salt LakeMLS

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:30

N.Chappell - A.ShevchenkoATP Challenger

10:30

G.Blancaneaux - C.HeymanATP Challenger

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Hakan Dinçay AnmaÖzel Yayın

11:00

Sürüş ZamanıSpor Programı

11:15

Fenerbahçe Beko Medya GünüÖzel Yayın

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

A.Kuznetsov - E.DonskoyATP Challenger

12:00

Sarp Ağabigün - H.GrenierATP Challenger

12:30

Süper LigMaç Özetleri

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:15

BursaGünün Yarışları

13:30

Daejeon Citizen - Jeonnam DragonsGüney Kore 2.Ligi

13:30

Gimcheon Sangmu - AsanGüney Kore 2.Ligi

13:30

10'un Gibi OlmakFutbol Programı

13:45

TFF 1. LigMaç Özetleri

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Kura ÇekimiUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

B.Gojo - D.E.GalanATP Challenger

14:00

E.Tiurnev - E.KarlovskiyATP Challenger

14:00

Gürcistan - TürkiyeAvrupa Ampute Futbol Şampiyonası

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

beIN TenisTenis Programı

15:00

Tenis RaporuTenis Programı

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:30

Duygun Yarsuvat'ın ArdındanÖzel Yayın

15:55

BrightonGünün Yarışları

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

Bundesliga RaporuFutbol Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Galatasaray NEF - VoluntariHazırlık Maçı

16:00

Merkezefendi Bld. - Afyon Bld.Hazırlık Maçı

16:00

C.H.Tseng - R.MarcoraATP Challenger

16:15

Metin Oktay'ı AnlamakFutbol Programı

17:00

Slovenya - HırvatistanErkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16

17:00

Kapfenberg Bulls - Juventus UtenaFIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

17:00

Sporting CP - BC KalevFIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Farul Constanta - Ac. ClinceniRomanya Liga 1

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:15

ElazığGünün Yarışları

18:30

Rubin Kazan - UralRusya Premier Lig

18:30

Fransa Ligue 1Maç Özetleri

18:45

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

19:00

Basket Napoli - Basket Bresciaİtalya Süper Kupa

19:00

Akhisarspor - BucasporTFF 2. Lig

19:00

Gornik Leczna - Wisla PlockPolonya Ekstraklasa

19:00

Kempton ParkGünün Yarışları

19:00

beIN Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Rostov - KrasnodarRusya Premier Lig

19:30

Aris - OFI CreteYunanistan Süper Ligi

19:30

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

19:30

Maç BaşlıyorFutbol Programı

20:00

Gaziantep FK - AntalyasporSpor Toto Süper Lig

20:00

Alanyaspor - GiresunsporSpor Toto Süper Lig

20:00

Balıkesirspor - TuzlasporSpor Toto 1. Lig

20:00

Elfsborg - Hackenİsveç Allsvenskan

20:00

Mjallby - AIK Stockholmİsveç Allsvenskan

20:00

Örebro - Varbergsİsveç Allsvenskan

20:00

Vasalunds - Sundsvallİsveç Superettan

20:00

Odense - SonderjyskeDanimarka Süper Ligi

20:00

Fransa - ÇekyaErkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16

20:00

Günün RöportajıSpor Programı

20:00

Spor 360Spor Programı

20:00

Esteghlal FC - Al HilalAFC Şampiyonlar Ligi

20:45

Tam Saha PressSpor Programı

21:00

Getafe - Elcheİspanya La Liga

21:00

Maritimo - AroucaPortekiz Liga NOS

21:00

Beerschot - St.TruidenBelçika Pro League

21:00

Her Akşam SporSpor Programı

21:00

Craiova - SepsiRomanya Liga 1

21:00

Eindhoven - HelmondHollanda Eerste Divisie

21:00

Takım OyunuFutbol Programı

21:00

Efsane AslanlarSpor Programı

21:00

SkorFutbol Programı

21:15

Sport Boys - Cesar VallejoPeru Primera-Apertura

21:30

Radomiak Radom - Pogon SzczecinPolonya Ekstraklasa

21:45

Bologna - Veronaİtalya Serie A

21:45

Le Havre - ToulouseFransa Ligue 2

22:00

Las Vegas Aces - Dallas WingsWNBA

22:00

Everton - Burnleyİngiltere Premier Lig

22:00

Lugo - Huescaİspanya La Liga 2

22:00

Venezia - Reggianaİtalya Süper Kupa

22:00

Aktüel FutbolFutbol Programı

22:00

Guabira - AuroraBolivya Premier Ligi

22:00

Spor 360Spor Programı

22:00

Dünyanın SporuSpor Programı

22:00

Maçın SonuFutbol Programı

22:00

beIN Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

22:15

Stjarnan - Hafnarfjordurİzlanda Úrvalsdeild

22:30

Nublense - HuachipatoŞili Primera Ligi

22:30

EFL ChampionshipMaç Özetleri

22:30

Almanya BundesligaMaç Özetleri

23:00

Granada - Real Betisİspanya La Liga

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:15

Tondela - EstorilPortekiz Liga NOS

23:30

Derin FutbolTartışma Programı

23:30

Spor GecesiSpor Programı

23:30

San Martin - U. DeportesPeru Primera-Apertura

23:30

HashtagSpor Programı

23:30

TrioFutbol Programı

Mobile Appler