2021-06-09 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

09.06.2021 Çarşamba
00:00

Ekvador - PeruFIFA Dünya Kupası Eleme

01:30

Venezuela - UruguayFIFA Dünya Kupası Eleme

02:00

Kolombiya - ArjantinFIFA Dünya Kupası Eleme

02:30

Philadelphia 76ers - Atlanta HawksNBA Play-Off Çeyrek Final

03:30

Paraguay - BrezilyaFIFA Dünya Kupası Eleme

04:30

Şili - BolivyaFIFA Dünya Kupası Eleme

05:00

Utah Jazz - LA ClippersNBA Play-Off Çeyrek Final

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

07:00

K.Coppejans - G.M.MoroniATP Challenger

07:00

Z.Bergs - J.MenezesATP Challenger

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

T.Skatov - D.YevseyevATP Challenger

09:00

E.Furness - P.KrstinATP Challenger

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Denizli Engelliler - Şahinbey Bld.Turkcell Ampute Futbol Süper Ligi

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Ataşehir Spor - İstanbul UnoVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

11:30

J.Lehecka - F.CoriaATP Challenger

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

C.Gauff - B.KrejcikovaRoland Garros Kadınlar Çeyrek Final

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

Kemalpaşa 1881 - Nazilli Bld.Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi

12:25

A Milli Futbol TakımıMaç Özetleri

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

NBA GünlüğüBasketbol Programı

13:00

Çerkezköy Bld. - Tarsus Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Ateş Spor - Tuzla GelişimVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

13:00

P.Cuevas - P.CachinATP Challenger

13:30

A.Molcan - A.KuznetsovATP Challenger

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

M.Sakkari - I.SwiatekRoland Garros Kadınlar Çeyrek Final

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Happy ValleyGünün Yarışları Hong Kong

14:15

İstanbulGünün Yarışları

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:30

Özel Gelişim Koleji - Karşıyaka Bld.Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

14:30

D.Evans - M.EbdenATP Challenger

14:30

E.Donskoy - B.NakashimaATP Challenger

14:30

T.Daniel - B.FratangeloATP Challenger

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

Göztepe Akademi - Ataşehir SporVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

15:30

Denge Okulları - Turgutlu Bld.Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

15:30

S.Diez - T.GriekspoorATP Challenger

15:30

Ali KoçÖzel Yayın

16:00

1.EtapSlovenya Bisiklet Turu

16:00

Sarı mı? Kırmızı mı?Spor Programı

16:00

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

16:00

L.Broady - D.KudlaATP Challenger

17:00

Beta Gençlik - Bergama Bld.Voleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

17:00

Tuzla Mercan - Kuzey YıldızlarıVoleybol Kadınlar Bölgesel Ligi

17:00

J.M.Cerundolo - M.KlizanATP Challenger

17:00

I.Marchenko - F.TiafoeATP Challenger

17:00

N.Mejia - G.AndreozziATP Challenger

17:00

R.C.Subervi - S.RifficeATP Challenger

17:30

R.Nadal - D.SchwartzmanRoland Garros Erkekler Çeyrek Final

17:30

National IconsSpor Programı

17:30

ElazığGünün Yarışları

17:45

Dinamo Tiflis - Shukura KobuletiGürcistan Erovnuli Liga

17:55

BudapeşteDünya Judo Şampiyonası

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Rize Bld. - İzmir BBKadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-Off/Final

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:30

D.Altmaier - D.E.GalanATP Challenger

18:45

Saburtalo Tiflis - Dila GoriGürcistan Erovnuli Liga

19:00

Dünyanın SporuSpor Programı

19:00

J.Brooksby - J.KublerATP Challenger

19:00

T.S.Kwiatkowski - U.BlanchATP Challenger

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:45

Torpedo Kutaisi - SamtrediaGürcistan Erovnuli Liga

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:15

Olimpiyata DoğruSpor Programı

20:30

Trabzon Ortahisar Bld. - Etimesgut Bld.Turkcell Ampute Futbol Süper Ligi

20:30

Delaware ParkGünün Yarışları ABD

20:45

Tokyo 2020Spor Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

N.Djokovic - M.BerrettiniRoland Garros Erkekler Çeyrek Final

21:00

Önce SağlıkSpor Programı

21:00

Kupa Yolu Euro 2020Futbol Programı

21:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:30

Alba Berlin - Bayern MünihAlmanya Basketbol Bundesliga Play-Off Final

21:30

Instituto AC - Independiente RivadaviaArjantin Primera Nacional

21:45

Portekiz - İsrailHazırlık Maçı

21:45

Virtus Bologna - Olimpia Milanoİtalya Basketbol Ligi Final

22:00

Transfer MarketFutbol Programı

22:00

Palestino - HuachipatoŞili Primera Ligi

22:15

Iberostar Tenerife - Barcelonaİspanya Basketbol Ligi Yarı Final

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Euro 2020'ye DoğruFutbol Programı

23:00

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

23:00

SportifSpor Programı

23:30

Her Gece SporSpor Programı