2020-11-27 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

27.11.2020 Cuma
01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:15

River Plate - Universidad CatolicaCopa Sudamericana

01:30

Cerro Porteno - Sol De AmericaParaguay 1. Ligi - Apertura

02:00

Fortaleza - GoiasBrezilya Serie A

03:30

Guarani - GremioCopa Libertadores

03:30

Df. Justicia - Vasco Da GamaCopa Sudamericana

03:30

Junior - CaleraCopa Sudamericana

03:30

Figueirense - Botafogo SPBrezilya Serie B

04:00

Tigres - Cruz AzulMeksika Premier Ligi - Clausura

05:30

Villanova - Arizona StateNCAA

06:06

Pachuca - Universidad NacionalMeksika Premier Ligi - Clausura

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:45

La LigaMaç Özetleri

09:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

09:15

İngiltere Premier LigMaç Özetleri

09:45

Almanya BundesligaGoller

10:00

UEFA Avrupa LigiFutbol Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

Spor GazetesiSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Birebir FutbolFutbol Programı

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

La LigaFutbol Programı

12:00

Ne Var Ne YokSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:25

Süper LigMaç Özetleri

12:50

FinlandiyaKuzey Kombine Dünya Kupası

13:00

PTT - BeşiktaşTVF Sultanlar Ligi

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Melbourne Victory - Beijing GuoanAFC Şampiyonlar Ligi

13:00

Ulsan Hyundai - Perth GloryAFC Şampiyonlar Ligi

13:15

BursaGünün Yarışları

13:45

İtalya KupasıMaç Özetleri

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:20

FinlandiyaKayaklı Koşu Dünya Kupası

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:30

Kura ÇekimiZiraat Türkiye Kupası (ZTK)

14:50

SouthwellGünün Yarışları Birleşik Krallık

15:00

SporseverSpor Programı

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:45

Sporun Not DefteriSpor Programı

16:00

Hollanda - İsveçFIBA Eurobasket Eleme

16:00

Sanal DirektörFutbol Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

16:00

Chiangrai - Seul FKAFC Şampiyonlar Ligi

16:00

Shanghai Shenhua - TokyoAFC Şampiyonlar Ligi

16:30

Fenerin Maçı VarSpor Programı

16:50

Finlandiya 2.YayınKuzey Kombine Dünya Kupası

17:00

F.M.R.Alves - D.PopkoATP Challenger

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:00

Al Dhafra - Al IttihadBAE Arap Körfez Ligi

17:00

Al Nasr - Bani YasBAE Arap Körfez Ligi

17:15

İstanbulGünün Yarışları

17:30

Çekya - BelçikaFIBA Eurobasket Eleme

18:00

D.E.Galan - R.C.BaenaATP Challenger

18:00

M.T.B.Vera - V.KoprivaATP Challenger

18:00

Merkezefendi Bld. - KonyasporBasketbol 1. Ligi

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

Banko FutbolFutbol Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:30

M.Janvier - P.SakamotoATP Challenger

18:30

F.F.Silva - C.U.CarabelliATP Challenger

18:30

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

18:30

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

18:40

Finlandiya 2.YayınKayaklı Koşu Dünya Kupası

19:00

Türkiye - HırvatistanFIBA Eurobasket Eleme

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Ankaragücü - TrabzonsporSpor Toto Süper Lig

19:30

Dakika SkorFutbol Programı

19:30

SkorbordFutbol Programı

19:45

Euroleague ÖzelBasketbol Programı

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

F.Cerundolo - T.A.TiranteATP Challenger

20:00

A.Tabilo - V.SachkoATP Challenger

20:00

GS AnsiklopedisiSpor Programı

20:00

Yunanistan - LetonyaFIBA Eurobasket Eleme

20:00

AvusturyaAlp Disiplini Dünya Kupası

20:00

Euroleague Maç ÖnüBasketbol Programı

20:00

Büyük Britanya - FransaFIBA Eurobasket Eleme

20:00

Al Ain - Al WahdaBAE Arap Körfez Ligi

20:30

Total FutbolFutbol Programı

20:30

J.Menezes - M.P.De AlmeidaATP Challenger

20:30

Darmstadt 98 - BraunschweigAlmanya Bundesliga 2

20:30

St. Pauli - OsnabruckAlmanya Bundesliga 2

20:30

Geçmişten GünümüzeSpor Programı

20:30

Litvanya - DanimarkaFIBA Eurobasket Eleme

20:32

AqueductGünün Yarışları ABD

20:45

Maç HavasıBasketbol Programı

20:45

Fenerbahçe Beko - Valencia BasketTHY Euroleague

21:00

HashtagSpor Programı

21:00

Alcorcon - Gironaİspanya La Liga 2

21:10

StadyumFutbol Programı

21:15

Çift ForvetFutbol Programı

21:15

Artı FutbolFutbol Programı

21:30

FiledenVoleybol Programı

21:30

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

22:00

Orta NoktaFutbol Programı

22:00

Montpellier HB - DunkerqueFransa Hentbol Ligi

22:00

Panathinaikos - Bayern MünihTHY Euroleague

22:00

Paços Ferreira - FamalicaoPortekiz Liga NOS

22:00

El Zamalek - Al AhlyCAF Afrika Uluslar Kupası

22:10

Kırılma AnıSpor Programı

22:30

Wolfsburg - Werder BremenAlmanya Bundesliga

22:45

Brentford - QPRİngiltere Championship

22:45

Euroleague Özel Maç SonuBasketbol Programı

22:45

Euroleague Maç SonuBasketbol Programı

22:45

KAS Eupen - CharleroiBelçika Pro League

22:45

Asvel Villeurbanne - BarcelonaTHY Euroleague

23:00

Valladolid - Levanteİspanya La Liga

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

Fransa - AvusturyaUEFA Kadınlar Euro 2022 Eleme

23:00

Almanya - KaradağFIBA Eurobasket Eleme

23:00

Crystal Palace - Newcastleİngiltere Premier Lig

23:00

Bosna Hersek - BulgaristanFIBA Eurobasket Eleme

23:00

Strasbourg - RennesFransa Ligue 1

23:00

Malaga - Lugoİspanya La Liga 2

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Chievo - Lecceİtalya Serie B

23:45

Euroleague FeatureBasketbol Programı