Wimbledon Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Wimbledon Tenis Turnuvası Hangi Kanalda? sorusuna cevap bulabileceğiniz sayfamızla karşınızdayız. 3 Temmuz Pazartesi başlayan ve 2 hafta süren, TRT Spor, TRT Spor Yıldız, S Sport, S Sport 2 ve S Sport Plus tarafından yayınlanacak olan Wimbledon Grand Slam Tenis Turnuvası maçlarının günlük programı aşağıda listelenmiştir.

Siz de bu büyük heyecana ortak olmak isterseniz, Wimbledon Grand Slam Tenis Turnuvası maçlarının tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulamasına günler önceden yüklenen maç takvimi ve programları için hatırlatıcı kurabilir, takviminize ekleyebilirsiniz. Bu sayede “Wimbledon Grand Slam Tenis Turnuvası maçları ne zaman?”, “Wimbledon Grand Slam Tenis Turnuvası maçı saat kaçta?” ve “Bugün Wimbledon Grand Slam Tenis Turnuvası maçı var mı?” gibi trend sorgulamalara yanıtlar bulabilirsiniz.

TV'de Tenis maçlarının programına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önümüzdeki 30 gün içerisinde aradığınız kriterlere uygun etkinlik bulunmamaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için aralıklarla tekrar kontrol ediniz.