Thy Euroleague Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyinde tartışmasız en üst seviye organizasyonu olan Euroleague yine büyük bir heyecana sahne oluyor. Son iki Euroleague sezonunda şampiyon olan temsilcimiz Anadolu Efes, bu sezon da şampiyon olmayı başarırsa, 3 yıl arka arkaya Euroleague kazanan ilk takım olarak tarihe adını yazdıracak. THY Eurolig sahnesinde bu sezon Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko ile temsil ediliyoruz. Her iki temsilcimizin de sezonu ilk 8 içinde bitirme olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

Avrupa basketbolunun zirve organizasyonu, her hafta birbirinden çekişmeli maçlara sahne oluyor. Gerek temsilcilerimizin, gerekse de Avrupa’nın en iyi basketbol takımlarının maçlarına Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması sayesinde tanıklık edebilirsiniz.

Spor Ekranı uygulaması günler öncesinden S Sport, S Sport 2 ve S Sport Plus üzerinden yayınlanacak maçları sizlerle paylaşıyor. Seyretmek istediğiniz maçlar için hatırlatıcı kurabilir ve bu ayrıcalıklı maçları takviminize ekleyebilirsiniz. Euroleague maçlarının ileriye dönük 15 günlük programı listelenmiştir. Web sitemiz ve Spor Ekranı mobil uygulamaları aracılığıyla Euroleague maçlarının hangi kanalda yayınlandığını takip edeblilirsiniz. Euroleague maçı hangi kanalda sorusunun cevabı ve dahası için bu sayfayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu içeriğimizde “Eurolig maçları ne zaman?”, “Bugün Eurolig maçı var mı?” ya da “Eurolig maçı şifresiz mi?” gibi sorulara güncel yanıtlar bulabilirsiniz.