2021-09-16 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

16.09.2021 Perşembe
00:15

Resistencia - ColonParaguay Kupası

00:30

Spor ArtıSpor Programı

01:00

Atletico Mineiro - FluminenseBrezilya Kupası Çeyrek Final

02:00

NY Liberty - Connecticut SunWNBA

02:00

Atlanta United - CincinnatiMLS

02:00

Hartford Athletic - Real MonarchsABD USL Championship

02:00

New York RB 2 - San AntonioABD USL Championship

02:30

DC United - Chicago FireMLS

02:30

Orlando City - Montreal ImpactMLS

02:30

Atlanta United 2 - CharlestonABD USL Championship

02:45

Cristobal Colon - Olimpia AsuncionParaguay Kupası

03:30

Kansas City - Minnesota UnitedMLS

03:30

Flamengo - GremioBrezilya Kupası Çeyrek Final

03:30

Fortaleza - Sao PauloBrezilya Kupası Çeyrek Final

04:00

Austin FC - Los Angeles FCMLS

04:00

Colorado Springs - El Paso LocomotiveABD USL Championship

04:00

Philadelphia Union - Club AmericaConcacaf Şampiyonlar Ligi

05:00

Portland Timbers - Colorado RapidsMLS

05:00

Oakland Roots - Tacoma DefianceABD USL Championship

05:30

LA Galaxy 2 - Houston DynamoMLS

05:30

SJ Earthquakes - Real Salt LakeMLS

05:30

Phoenix Rising - Las Vegas LightsABD USL Championship

07:00

Yeni GünSpor Programı

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

İlk BaskıSpor Programı

09:15

TFF 1. LigMaç Özetleri

09:35

İtalya Seri AMaç Özetleri

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

11:00

beIN ManşetFutbol Programı

11:00

Spor GazetesiFutbol Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Q.Halys - I.MarchenkoATP Challenger

11:00

T.Gabashvili - E.EscobedoATP Challenger

11:35

Blackwater Bossing - NLEX Road WarriorsFilipinler Kupası

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

J.Paolini - A.KalinskayaWTA Portoroz

12:30

Gün OrtasıSpor Programı

12:30

M.Moraing - T.MachacATP Challenger

13:00

beIN Gün OrtasıSpor Programı

13:00

H.Rune - P.AndujarATP Challenger

13:00

A.Setkic - R.AlbotATP Challenger

13:00

Analiz FenerbahçeFutbol Programı

13:00

J.Ostapenko - A.HartonoWTA Lüksemburg

13:25

İspanya La LigaMaç Özetleri

13:30

Avrupa'da FutbolFutbol Programı

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

M.Polmans - T.L.WuATP Challenger

14:00

T.S.Kwiatkowski - J.De JongATP Challenger

14:00

T.Martincova - S.CirsteaWTA Portoroz

14:15

AnkaraGünün Yarışları

14:15

Açık TribünFutbol Programı

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:30

L.Broady - G.BarrereATP Challenger

15:00

Spor GündemiSpor Programı

15:00

ND Gorica - BravoSlovenya Kupası

15:00

K.Majchrzak - R.C.BaenaATP Challenger

15:00

Gündem AtletizmSpor Programı

15:00

M.Bouzkova - G.MinnenWTA Lüksemburg

15:30

Samgurali - SamtrediaGürcistan Erovnuli Liga

15:30

3.EtapLüksemburg Bisiklet Turu

15:30

İtalyaCoppa Sabatini Bisiklet

16:00

Dünyadan SporSpor Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Fenerbahçe Beko - Türk TelekomCevat Soydaş Basketbol Turnuvası

16:00

J.Clarke - Z.KolarATP Challenger

16:00

PontefractGünün Yarışları Birleşik Krallık

16:00

Avrupa'dan FutbolFutbol Programı

16:00

K.Juvan - A.KrunicWTA Portoroz

16:30

Petkimspor - YalovasporFrutti Extra Cup Basketbol Turnuvası

16:30

A.Rinderknech - T.LamasineATP Challenger

17:00

Keçiörengücü - BolusporSpor Toto 1. Lig

17:00

Aluminij - KoperSlovenya Kupası

17:00

M.Trungelliti - T.MonteiroATP Challenger

17:30

Kairat Almaty - OmoniaUEFA Avrupa Konferans Ligi

17:30

Kocaelispor - BalıkesirsporSpor Toto 1. Lig

17:30

1.EtapSlovakya Bisiklet Turu

17:30

İzmirGünün Yarışları

17:45

Al Dhafra - Bani YasBAE Arap Körfez Ligi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Dinamo Batum - Lokomotif TiflisGürcistan Erovnuli Liga

18:00

Cimnastik Her YerdeSpor Programı

18:30

Opava - BC PrometeyFIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

18:45

Avrupa GecesiFutbol Programı

18:45

Maça DoğruFutbol Programı

18:45

Sosyal Medya GünlüğüSpor Programı

19:00

Futbolun ŞehirleriFutbol Programı

19:00

Ana HaberSpor Programı

19:00

Türkiye - PortekizFIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri

19:00

Spor MerkeziSpor Programı

19:00

Galatasaray NEF - TofaşCevat Soydaş Basketbol Turnuvası

19:00

Merkezefendi Bld. - BursasporFrutti Extra Cup Basketbol Turnuvası

19:00

B.Bencic - Z.DiyasWTA Lüksemburg

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Şehmus HazerÖzel Röportaj

19:45

Real Betis - CelticUEFA Avrupa Ligi

19:45

Kızılyıldız - BragaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Dinamo Zagreb - West HamUEFA Avrupa Ligi

19:45

Galatasaray - LazioUEFA Avrupa Ligi

19:45

B.Leverkusen - FerencvarosUEFA Avrupa Ligi

19:45

Lokomotiv Moskova - MarsilyaUEFA Avrupa Ligi

19:45

Midtjylland - LudogoretsUEFA Avrupa Ligi

19:45

Rapid Wien - GenkUEFA Avrupa Ligi

19:45

Lincoln City - PAOKUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Mura - VitesseUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Karabağ - BaselUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Rennes - TottenhamUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Slavia Prag - Union BerlinUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

Slovan Bratislava - KopenhagUEFA Avrupa Konferans Ligi

19:45

HC Motor - PortoHentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi

19:45

Telekom Veszprem - PSGHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:45

Dinamo Bükreş - Kielce ViveHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

19:45

L.Pouille - A.HoangATP Challenger

19:45

90 DakikaFutbol Programı

20:00

Muhabir MasasıFutbol Programı

20:00

Dinamo Tiflis - Dila GoriGürcistan Erovnuli Liga

20:00

Torpedo Kutaisi - Shukura KobuletiGürcistan Erovnuli Liga

20:00

İstanbulspor - AnkaragücüSpor Toto 1. Lig

20:00

Avrupa GecesiFutbol Programı

20:00

Varnamo - Jönköpingsİsveç Superettan

20:00

Al Nasr - KhorfakkanBAE Arap Körfez Ligi

20:00

N.Kuhn - A.RybakovATP Challenger

20:00

Partizan - Anadolu EfesHazırlık Maçı

20:05

Laurel ParkGünün Yarışları ABD

21:00

Güreşe Dair - Biga Kurtuluş GüreşleriSpor Programı

21:00

Maç ÖnüFutbol Programı

21:00

Bundesliga WeeklyFutbol Programı

21:30

Le Mans Basket - Parma PermskFIBA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:30

Bundesliga SpecialFutbol Programı

21:30

Ligue 1 ShowFutbol Programı

21:45

SG Flensburg - BarcelonaHentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi

21:45

K.Zuk - B.BonziATP Challenger

21:45

Maçın ArdındanFutbol Programı

22:00

Brondby IF - Sparta PragUEFA Avrupa Ligi

22:00

E.Frankfurt - FenerbahçeUEFA Avrupa Ligi

22:00

Leicester City - NapoliUEFA Avrupa Ligi

22:00

Monaco - Sturm GrazUEFA Avrupa Ligi

22:00

Olympiakos - AntwerpUEFA Avrupa Ligi

22:00

PSV - Real SociedadUEFA Avrupa Ligi

22:00

Glasgow Rangers - LyonUEFA Avrupa Ligi

22:00

Anorthosis - PartizanUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Roma - CSKA SofyaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Bodo Glimt - ZoryaUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Flora Tallin - KAA GentUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

HJK Helsinki - LASKUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Jablonec - CFR ClujUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Randers - AZ AlkmaarUEFA Avrupa Konferans Ligi

22:00

Spor GecesiSpor Programı

22:00

Dakika SkorFutbol Programı

22:00

Maç HavasıFutbol Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:55

Avrupa Gecesi GeceFutbol Programı

Mobile Appler