2020-11-02 Spor Ekranı - TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda

02.11.2020 Pazartesi
00:15

Juventude - GuaraniBrezilya Serie B

00:15

Santos - BahiaBrezilya Serie A

00:15

River Plate - GuaraniParaguay 1. Ligi - Apertura

00:25

SF 49ers - Seattle SeahawksNFL

00:30

Teknik AnalizFutbol Programı

00:30

Universidad Catolica - Deportes La SerenaŞili Primera Ligi

01:00

Spor GecesiSpor Programı

02:30

Club America - TigresMeksika Premier Ligi - Clausura

02:30

Goias - Vasco Da GamaBrezilya Serie A

02:30

Olimpia Asuncion - San LorenzoParaguay 1. Ligi - Apertura

04:30

Tampa Bay Rowdies - Phoenix RisingABD USL Championship Final

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

10:00

Sabah Spor BülteniSpor Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:30

Spor GazetesiSpor Programı

10:45

ESporSpor Programı

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

Birebir FutbolFutbol Programı

12:00

Ne Var Ne YokSpor Programı

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

Öğle HaberleriSpor Programı

12:00

Öğlen Haber BülteniSpor Programı

12:00

M.H.Rehberg - T.GabashviliATP Challenger

12:00

E.Donskoy - A.VatutinATP Challenger

12:30

Süper LigMaç Özetleri

12:30

Olympic - Sunshine CoastAvustralya NPL Queensland

13:00

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Solhan Spor - Fenerbahçe HDISTVF Efeler Ligi

13:00

L.Broady - P.KrstinATP Challenger

13:00

M.Janvier - M.CressyATP Challenger

13:00

Bolca FutbolFutbol Programı

13:15

BursaGünün Yarışları

13:45

TFF 1. LigMaç Özetleri

14:00

Spor StüdyosuSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

M.Rosenkranz - M.KlizanATP Challenger

14:00

M.Moeller - I.MarchenkoATP Challenger

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:35

Evergrande - Beijing GuoanÇin Süper Ligi

15:00

Fenerin Maçı VarFutbol Programı

15:00

M.Viola - D.PopkoATP Challenger

15:00

C.Lestienne - N.MilojevicATP Challenger

15:30

Şampiyonlar Ligi MagazinFutbol Programı

15:45

Sporun Not DefteriSpor Programı

16:00

Gündem FutbolFutbol Programı

16:00

Spor GündemiSpor Programı

16:00

Dünyadan HaberlerSpor Programı

16:00

Fransa'dan FutbolFutbol Programı

16:00

R.Ramanathan - D.AjdukovicATP Challenger

16:00

H.Moriya - A.HoangATP Challenger

16:35

Kempton ParkGünün Yarışları Birleşik Krallık

17:00

Z KuşağıSpor Programı

17:00

Ekonomi HaberleriSpor Programı

17:00

Spor 360Spor Programı

17:00

A.Arnaboldi - M.JaziriATP Challenger

17:00

L.Vanni - T.LamasineATP Challenger

17:30

Maça DoğruFutbol Programı

17:45

ElazığGünün Yarışları

18:00

UD Logrones - Alcorconİspanya La Liga 2

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

BudapeşteUluslararası Yüzme Ligi

18:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

beIN ManşetFutbol Programı

18:00

Basketbol CenterBasketbol Programı

18:00

G.Blancaneaux - Z.KolarATP Challenger

19:00

Karma Alan Maç ÖnüFutbol Programı

19:00

Maç BaşlıyorFutbol Programı

19:00

Süper Lig Maç ÖnüFutbol Programı

19:00

G.Barrere - E.KarlovskiyATP Challenger

19:00

F.F.Silva - J.DraperATP Challenger

19:00

Y.Maden - J.HaerteisATP Challenger

19:00

Cusco - Sport BoysPeru Primera-Apertura

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

Hatayspor - SivassporSpor Toto Süper Lig

20:00

Antalyaspor - FenerbahçeSpor Toto Süper Lig

20:00

Dakika SkorFutbol Programı

20:00

SkorbordFutbol Programı

20:00

Sosyal MedyaSpor Programı

20:00

Akşam Haber BülteniSpor Programı

20:00

Maç HavasıFutbol Programı

20:00

Muhabir MasasıFutbol Programı

20:00

Bogdan TanjevicÖzel Röportaj

20:15

Sporting Gijon - Castellonİspanya La Liga 2

20:30

Fulham - WBAİngiltere Premier Lig

20:30

La LigaMaç Özetleri

21:00

Bundesliga AnalizFutbol Programı

21:00

RibaundBasketbol Programı

21:00

Basketbol GecesiBasketbol Programı

21:00

S.Korda - T.MachacATP Challenger

21:00

GamezoneSpor Programı

21:05

PhiladelphiaGünün Yarışları

21:15

Municipal - Carlos MannucciPeru Primera-Apertura

21:30

La Liga ÖzelFutbol Programı

21:30

HashtagSpor Programı

21:35

StadyumFutbol Programı

21:45

Braga - FamalicaoPortekiz Liga NOS

21:55

100% FutbolSpor Programı

22:00

Karma Alan Maç SonuFutbol Programı

22:00

Artı FutbolFutbol Programı

22:00

Maçın ArdındanFutbol Programı

22:00

Süper Lig Maç SonuFutbol Programı

22:00

Dünyanın SporuSpor Programı

22:30

Hoffenheim - Union BerlinAlmanya Bundesliga

22:30

Orta NoktaFutbol Programı

22:45

Verona - Beneventoİtalya Serie A

22:45

Amiens - ToulouseFransa Ligue 2

22:45

Zulte Waregem - KortrijkBelçika Pro League

23:00

Leeds United - Leicesterİngiltere Premier Lig

23:00

Villarreal - Valladolidİspanya La Liga

23:00

Malaga - Espanyolİspanya La Liga 2

23:00

Lecce - Pescaraİtalya Serie B

23:00

Palmeiras - Atletico MineiroBrezilya Serie A

23:00

Gün SonuSpor Programı

23:00

beIN EkstraFutbol Programı

23:00

TelegolFutbol Programı

23:00

Derin FutbolTartışma Programı

23:30

Ponte Preta - FigueirenseBrezilya Serie B

23:30

Melgar - Alianze LimaPeru Primera-Apertura