S Sport 2 Tivibu’da

12.09.2020 - 22:58

S Sport 2 Tivibu’da

Almanya Bundesliga resmi yayıncısı olan S Sport 2, bundan böyle Tivibu platformunda yer alacak. Tivibu üyeleri 74’üncü kanaldan yeni sezonda S Sport 2 kanalını izleyebilecek.

Yeni sezonda sürprizlerle abonelerini memnun eden Tivibu, S Sport 2’yi platforma ekleyerek dikkatleri üzerine çekti. Turkcell TV+ ve Vodafone TV’nin ardından S Sport 2’yi ekleyen ilk platform olan Tivibu’nun, önümüzdeki günlerde yeniliklerine devam etmesi bekleniyor.

Tivibu’dan Resmi Açıklama Geldi

Yaklaşık 1 aydır S Sport 2’nin Tivibu’ya ekleneceği dedikoduları gündemi meşgul etmekteydi. S Sport 2’nin nihayetinde Tivibu platformuna eklenmesiyle dedikodular son buldu. Tivibu Twitter hesabı da S Sport 2’nin platforma eklendiğini “Bundesliga Tivibu’da” başlığıyla paylaştı.

“Sporseverlere müjde! Bundesliga Tivibu’da! Türkiye’nin premier spor kanalı S Sport2 ile daha fazla spor keyfi 74 no’lu kanalda.”

S Sport 2’de Hangi Yayınlar Var?

Tivibu platformuna eklenen S Sport 2, başta futbolseverler olmak üzere tüm sporseverlerin fazlasıyla ilgisini çekmeyi başarıyor. S Sport 2’nin elinde bulundurduğu yayın hakları da her geçen gün biraz daha artıyor. Bundan böyle Tivibu aboneleri, S Sport 2 kanalında şu yayınları izleyebilecek:

Almanya Bundesliga

Almanya Bundesliga 2

UEFA Uluslar Ligi

NCAA

MLS

Portekiz Liga NOS

NFL

WWE

UFC

Tivibu Sporseverleri Memnun Etmeyi Sürdürüyor

S Sport 2 platformunu ekleyerek dikkat çeken Tivibu, bu kanalın yanı sıra Edge Sports’u da platforma ekledi. Yeni sezonda spor içeriklerini arttırmayı planlayan Tivibu, bu iki kanalla planlarının bir bölümünü gerçekleştirmiş oldu. Önümüzdeki günlerde yeni kanalların ve yeni spor içeriklerinin Tivibu platformuna eklenmesi bekleniyor. Şu an için Tivibu’da izleyebileceğiniz spor organizasyonları ise şu şekilde sıralanıyor:

İngiltere Premier Lig / NBA / Formula 1 / Moto GP (S Sport)

Almanya Bundesliga / Almanya Bundesliga 2 / Portekiz Liga NOS / MLS / NCAA / NFL / WWE / UFC (S Sport 2)

Belçika Pro League / Basketbol Süper Ligi / Kadınlar Basketbol Süper Ligi / FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi (Tivibu Spor)