08 Ekim 2023 - Pazar

19:00
AltayAltay
VS
ÜmraniyesporÜmraniyespor
Trendyol 1. Lig
FutbolFutbol

08 Ekim 2023 Altay vs Ümraniyespor maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Altay ile Ümraniyespor, Trendyol 1. Lig maçında karşı karşıya geliyor. Maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın saati ve yayıncı bilgileri ile yayının şifresiz olup olmadığını merak ediyor. Altay – Ümraniyespor, Trendyol 1. Lig maçı, 08-10-2023 Pazar günü TRT Spor, Bein Sports Max 1, kanal(lar)ından yayınlanacak. Maçın başlama saati 19:00. Karşılaşmayı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.


08-10-2023 Altay vs Ümraniyespor Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Altay ile Ümraniyespor arasındaki Trendyol 1. Lig maçı, TRT Spor, Bein Sports Max 1 kanal(lar)ından canlı maç izlenebilecek.

Altay-Ümraniyespor Maçı TRT Spor Canlı Maç İzlemek İçin Frekans ve Platform Bilgileri

TRT Spor, Digiturk 86, D Smart 86, Kablo TV 133, Tivibu 85, Turkcell TV+ 70 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifresiz olarak izlenebilmektedir.

Altay-Ümraniyespor Maçı Bein Sports Max 1 Canlı Maç İzlemek İçin Frekans ve Platform Bilgileri

Bein Sports Max 1, Digiturk 82, Kablo TV 236 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Altay-Ümraniyespor Maçı Hangi Gün?

Altay-Ümraniyespor Maçı, 08 Ekim Pazar günü oynanacak.

Altay-Ümraniyespor Maçı Saat Kaçta?

Altay-Ümraniyespor Maçı, saat 19:00 başlayacak.

Altay-Ümraniyespor Maçı Nerede Oynanacak?

Altay ve Ümraniyespor, karşı karşıya geleceği Trendyol 1. Lig maçı, İzmir'da, Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu'nda oynanacak.