S Sport 2 Canlı Maç Yayın Programı, S Sport 2 Yayın Akışı

Fark yaratan programları, bünyesine dahil ettiği üst düzey ligleri ve yetenekli spikerleriyle S Sport ülkemizde büyük bir beğeni topluyor. Spor yayıncılığına yeni bir soluk katan platform, oldukça geniş bir kitleye ulaşmış durumda.

Ülkemizin en geniş spor yayın yelpazesine sahip platformlarından biri olarak kabul gören S Sport, 18 Mart 2017’de Saran Medya bünyesinde kuruldu. Sadettin Saran’ın patronluğunda spor yayıncılığında önemli bir vizyon ortaya koyan kuruluş; sezon öncesi Süper Lig ihalesinde, Bein Sports’un 20 yıldan uzun süren ambargosunu ciddi anlamda sarsmıştı. Kurum, kuruluşundan günümüze özellikle Z jenerasyonun yoğun olarak ilgisini çeken NBA, Formula1, WWE gibi yayınlarıyla yenilikçi adımlar atmıştır.

S Sport kanalları ve S Sport Plus uygulamasına ait spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması günler öncesinden S Sport’tan yayınlanacak içeriklerin bilgisini sizlerle paylaşıyor.

“S Sport kanalında bugün maç var mı?”, “S Sport hangi maçları yayınlıyor?”, “S Sport’ta bugün hangi maçlar var?” ya da “S Sport şifresiz mi?” ve "S Sport kanalında bugün kimin maçı var?" gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca S Sport kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise S Sport canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz. Sizler de seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz organizasyonlar için hatırlatıcı kurabilir, maçları takviminize ekleyebilirsiniz.