Web Canlı Maç Yayın Programı, Web Yayın Akışı

Web kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 30 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Web kanalında bugün maç var mı? ve Web kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Web kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Web canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.

Kapat

26.07.2021Bugün

00:00

River Plate - Santa FeArjantin Copa Liga Profesional

00:15

Operario - CoritibaBrezilya Serie B

00:15

Atletico PR - InternacionalBrezilya Serie A

00:15

Santos - Atletico GOBrezilya Serie A

00:15

The Strongest - BolivarBolivya Premier Ligi

00:15

Guairena - River PlateParaguay 1. Ligi - Apertura

00:30

Curico Unido - Universidad de ChileŞili Primera Ligi

01:00

NE Revolution - Montreal ImpactMLS

01:00

New York City - Orlando CityMLS

01:00

Everton - MillionariosFlorida Cup İptal

01:30

Erkekler TriatlonTokyo 2020 Olimpiyatlari

02:00

Kosta Rika - KanadaConcacaf Gold Cup Çeyrek Final

02:15

Estudiantes - CA IndependienteArjantin Copa Liga Profesional

02:30

Avai - Brasil de PelotasBrezilya Serie B

02:30

Sampaio Correa - CRBBrezilya Serie B

02:30

Sport Recife - CearaBrezilya Serie A

02:30

Miami FC - Philadelphia UnionMLS

02:30

Cerro Porteno - LibertadParaguay 1. Ligi - Apertura

03:00

DC United - NY Red BullsMLS

03:00

İran - VenezuelaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

LA Galaxy 2 - Oakland RootsABD USL Championship

03:00

Kadınlar KaykayTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

KürekTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

6.GünTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Universidad Catolica - O'HigginsŞili Primera Ligi

03:00

Brezilya - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:06

Monterrey - PueblaMeksika Premier Ligi - Clausura

04:00

Seattle Sounders - Kansas CityMLS

04:00

Güney Kore - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

04:00

Tekvando / Nur TatarTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:00

Tekvando 5.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:30

ABD - JamaikaConcacaf Gold Cup Çeyrek Final

04:30

Kadınlar 100m Kelebek Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Arjantin - AlmanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Judo / Bilal ÇiloğluTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

V.Golubic - N.OsakaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:00

Judo 5.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:05

ABD - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:06

Tijuana - TigresMeksika Premier Ligi - Clausura

05:12

Erkekler 100m Kurbağalama FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:20

Kadınlar 400m Karışık Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:48

Boks / Batuhan ÇiftçiTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:05

Erkekler 4x100m Karışık Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:45

Boks 5.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:00

A.Zverev - D.E.GolanTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:40

Arjantin - SlovenyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:00

Kano Erkekler Yarı FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:00

3x3 Basketbol 10 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:15

Mısır - DanimarkaTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Polonya - İtalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Erkekler 10m Senkronize FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

Erkekler Dağ BisikletiTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

A.Sabalenka - D.VekicTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Kano Erkekler FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:15

İspanya - NorveçTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

Fransa - TunusTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Spor ManşetSpor Programı

11:00

N.Djokovic - J.L.StruffTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Judo 6.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:20

Sırbistan - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:30

3x3 Basketbol 11 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:00

N.M.De Alboran - A.BegaATP Challenger

12:00

A.Cozbinov - D.SvrcinaATP Challenger

12:15

Boks 6.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:30

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

SportifSpor Programı

13:00

Artistik Jimnastik Erkekler FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:00

Tekvando 6.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:00

J.Domingues - M.ZekicATP Challenger

13:00

E.Ejupovic - C.HeymenATP Challenger

13:00

E.Furness - A.ShevchenkoATP Challenger

13:00

T.Skatov - N.FaticATP Challenger

13:30

Bahreyn - PortekizTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

Japonya - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:42

Yüzme / Viktoria Zeynep GüneşTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Plaj Voleybolu 9.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

Masa Tenisi 9.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

C.G.Valero - C.G.HerreraATP Challenger

14:00

R.Peniston - L.VanniATP Challenger

14:00

P.Cuevas - M.YmerATP Kitzbuhel

14:15

BursaGünün Yarışları

14:26

Yüzme / Deniz ErtanTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:30

Her Gün SporSpor Programı

14:44

Yüzme / Merve TuncelTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

Japonya - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

3x3 Basketbol 12 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:00

D.Poljak - L.GerchATP Challenger

15:00

T.A.Tirante - G.FonioATP Challenger

15:30

Japonya - İsveçTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:30

AyrGünün Yarışları Birleşik Krallık

15:30

L.Pouille - P.MartinezATP Kitzbuhel

15:45

Brezilya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

16:00

Gündem Futbol TransferFutbol Programı

16:00

B.Z.Miralles - K.CoppejansATP Challenger

16:00

A.Muller - E.CouacaudATP Challenger

16:30

P.Sakamoto - H.CasanovaATP Challenger

17:00

J.C.Porras - H.MoriyaATP Challenger

17:00

F.C.Jianu - M.BourgueATP Challenger

17:00

J.Vesely - E.GulbisATP Kitzbuhel

17:30

Dinamo Kiev - VillarrealHazırlık Maçı

17:30

Fenerbahçe - GençlerbirliğiHazırlık Maçı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

18:00

G.Andreozzi - A.VukicATP Challenger

18:00

T.Fabbiano - L.GiustinoATP Challenger

18:00

A.Seppi - B.FratangeloATP Atlanta

18:15

ElazığGünün Yarışları

18:30

Chindia Targoviste - SepsiRomanya Liga 1

18:30

O.Luz - V.DurasovicATP Challenger

19:00

Trabzonspor - KasımpaşaHazırlık Maçı

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:00

Wisla Plock - KGHM ZaglebiePolonya Ekstraklasa

19:00

Nizhny Novgorod - SochiRusya Premier Lig

19:00

A.Orlikowski - M.GuinardATP Challenger

19:00

Mainz - Gaziantep FKHazırlık Maçı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

A.Andreev - B.BonziATP Challenger

20:00

Örebro - AIK Stockholmİsveç Allsvenskan

20:00

Östersunds - Halmstadsİsveç Allsvenskan

20:00

Varbergs - Göteborgİsveç Allsvenskan

20:00

Gais - Akropolisİsveç Superettan

20:00

Norrby - Vasteraasİsveç Superettan

20:00

Sonderjyske - VejleDanimarka Süper Ligi

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:30

Kamp GünlüğüFutbol Programı

20:30

Delaware ParkGünün Yarışları ABD

20:30

J.Thompson - L.HarrisATP Atlanta

21:00

Transfer MarketFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:30

N.Serdarusic - R.BonadioATP Challenger

21:30

Craiova - Dinamo BucurestiRomanya Liga 1

21:45

JDA Dijon - SochauxFransa Ligue 2

22:00

Santa Cruz - San JoseBolivya Premier Ligi

22:15

KR Reykjavik - Fylkirİzlanda Úrvalsdeild

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Transfer GündemiFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

27.07.2021Yarın

00:00

Juventude - ChapecoenseBrezilya Serie A

00:00

Cordoba - Arsenal SarandiArjantin Copa Liga Profesional

00:30

Kadınlar TriatlonTokyo 2020 Olimpiyatlari

01:00

Erkekler Sörf 3.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

01:00

Spor ArtıSpor Programı

01:15

Wilstermann - BloomingBolivya Premier Ligi

02:00

Cuiaba Esporte - CorinthiansBrezilya Serie A

02:00

12 de Octubre - Olimpia AsuncionParaguay 1. Ligi - Apertura

02:15

Argentinos Jrs. - Newell's Old BoysArjantin Copa Liga Profesional

03:00

Rusya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

03:00

Kürek 5.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

WWE RawWWE

03:00

7.GünTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Japonya - KaradağTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

03:30

Oriente Petrolero - AuroraBolivya Premier Ligi

04:00

Cruz Azul - MazatlanMeksika Premier Ligi - Clausura

04:30

Yüzme 6.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:43

Erkekler 200m Karışık Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:51

Kadınlar Sırtüstü 100m FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:59

Erkekler Sırtüstü 100m FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Brezilya - MacaristanTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:05

Çin - ABDTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:17

Kadınlar Kurbağalama 100m FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:30

Kadınlar 59/64 KgTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

08:00

Kano Kadınlar Yarı FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:15

İsveç - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

08:20

Japonya - SırbistanTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Kadınlar Dağ BisikletiTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:15

Kadınlar 10m Senkronize FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:00

Kano Kadınlar FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:15

Güney Kore - HollandaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

10:25

İtalya - TürkiyeTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:00

Yeni Zelanda - İsveçTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:00

Kadınlar 59/64 KgTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Kadınlar 59/64 Kg FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

3x3 Basketbol 14 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Boks 8.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:10

Spor ManşetSpor Programı

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Gamba Osaka - OitaJaponya J.League

13:30

Angola - NorveçTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

13:30

Öğlen Spor BülteniSpor Programı

13:40

Brezilya - Dominik CumhuriyetiTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

13:45

Artistik Jimnastik Kadınlar FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Kanada - Büyük BritanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:30

Hollanda - ÇinTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:30

3x3 Basketbol 15 SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:30

Her Gün SporSpor Programı

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

Fransa - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

15:45

Güney Kore - KenyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

16:30

Transfer GünlüğüFutbol Programı

17:00

Bursaspor - SamsunsporHazırlık Maçı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Omonia - Dinamo ZagrebUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Spor MerkeziSpor Programı

19:00

Flora Tallin - Legia VarşovaUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

19:00

HJK Helsinki - IFK MalmoUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

19:00

Tivibu Ana HaberSpor Programı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

Helsingborg - Falkenbergsİsveç Superettan

20:00

Östersunds - Jönköpingsİsveç Superettan

20:00

Beşiktaş - MallorcaHazırlık Maçı

20:00

Zalgiris Vilnius - FerencvarosUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

20:00

Granada - EspanyolHazırlık Maçı

20:00

Spor AkşamıSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

21:00

Transfer MarketFutbol Programı

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

Aktüel Futbol TransferFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

Beerschot - Cercle BruggeBelçika Pro League

23:00

Her Gece SporSpor Programı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

İleri Üçlü TransferFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

28.07.2021Çarşamba

01:00

Spor ArtıSpor Programı

02:00

Sörf Kadınlar Bronz MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

02:30

Kürek 6.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

02:45

Sörf Erkekler Bronz MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Kanada - İranTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

8.GünTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Mock DraftNBA Draft

03:00

Danimarka - BahreynTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:20

Kürek Madalya MücadeleleriTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:30

Sörf Kadınlar Altın MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:15

Sörf Erkekler Altın MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:30

Yüzme 8.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:41

Kadınlar 200m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:49

Erkekler 200m Kelebek Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:55

Yüzme 10.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

İsveç - PortekizTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:05

ABD - TunusTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:45

Kadınlar 200m Karışk Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:54

Erkekler 1500m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:26

Erkekler 4x200m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Boks 9.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:40

ABD - İranTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:15

Japonya - MısırTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Arjantin - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:00

Erkekler Dağ Bisikleti Altın MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:40

Plaj Voleybolu 14.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:15

Norveç - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

Polonya - VenezuelaTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Almanya - Fildişi SahiliTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

3x3 Basketbol Yarı FinallerTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Spor AjansıSpor Programı

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:15

Artistik Jimnastik Erkekler FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:30

Brezilya - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

Japonya - İtalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

İspanya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:45

3x3 Basketbol Altın/Bronz Madalya MaçlarıTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

Fransa - AlmanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:45

Brezilya - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

17:00

B.Leverkusen - UtrechtHazırlık Maçı

17:00

AZ Alkmaar - OFI CreteHazırlık Maçı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:30

Ekenas - PK 35Finlandiya 2. Ligi

18:30

Gnistan - KPVFinlandiya 2. Ligi

18:30

Klubi 04 - JippoFinlandiya 2. Ligi

18:30

Rovaniemi - MuSaFinlandiya 2. Ligi

18:30

VPS - JaroFinlandiya 2. Ligi

19:00

Lorient - NantesHazırlık Maçı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

Haugesund - StromsgodsetNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Lilleström - Sarpsborg 08Norveç Eliteserien Ligi

20:00

Mjondalen - StabaekNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Odds BK - SandefjordNorveç Eliteserien Ligi

20:00

Neftçi Bakü - OlympiakosUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

20:00

Sheriff Tiraspol - AlashkertUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:30

CFR Cluj - Lincoln CityUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

20:45

Midtjylland - CelticUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Çeyrek Final

20:45

Salzburg - Atletico MadridHazırlık Maçı

20:45

Midtjylland - CelticUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:00

Galatasaray - PSVUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Çeyrek Final

21:00

Ludogorets - MuraUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:15

Young Boys - Slovan BratislavaUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:30

Sparta Prag - Rapid WienUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Çeyrek Final

21:30

Kızılyıldız - Kairat AlmatyUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:30

Sparta Prag - Rapid WienUEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

23:00

Sporting Cristal - Carlos MannucciPeru Copa Bicentenario

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

29.07.2021Perşembe

01:00

Everton - Universidad NacionalFlorida Cup 3.'lük

02:30

Kürek 7.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

İtalya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

03:00

Plaj Voleybolu 16.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

9.GünTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Hollanda - AngolaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:30

Millionarios - Atletico NacionalFlorida Cup Final

04:00

BMX Bisiklet YarışıTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:30

Erkekler 800m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

04:44

Erkekler 200m Kurbağalama FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Vancouver W.Caps - Austin FCMLS

05:00

İspanya - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:05

Güney Kore - Dominik CumhuriyetiTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:28

Kadınlar 200m Kelebek Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:30

LA Galaxy 2 - Minnesota UnitedMLS

05:37

Erkekler 100m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:31

Kadınlar 4x200m Serbest Stil FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:15

Boks 11.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

07:40

Slovenya - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:00

Kano Kadınlar Yarı FinalTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:15

Japonya - Güney KoreTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Sırbistan - KenyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:40

Plaj Voleybolu 17.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:55

Kano Kadınlar Altın MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:15

Karadağ - NorveçTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

Çin - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

11:20

İspanya - SırbistanTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:15

Boks 12.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Çeyrek Final 1. MaçATP Kitzbuhel

13:30

Macaristan - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

Japonya - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

13:45

Artistik Jimnastik Kadınlar Altın MadalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Plaj Voleybolu 18.SeansTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

15:00

İspanya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:00

Çeyrek Final 2. MaçATP Kitzbuhel

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

İsveç - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:45

ABD - TürkiyeTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

17:00

Çeyrek Final 3. MaçATP Kitzbuhel

17:00

Team Aurora - Galatasaray ESLOL Akademi Ligi

17:30

Bochum - VitesseHazırlık Maçı

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

Galakticos - 1907 FenerbahçeLOL Akademi Ligi

19:00

Sivasspor - PetrocupUEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme

19:00

Çeyrek Final 4. MaçATP Kitzbuhel

19:00

Dark Passage - 5 RoninLOL Akademi Ligi

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

20:00

Spor TuruSpor Programı

20:00

Fastpay Wildcats - Beşiktaş ESLOL Akademi Ligi

21:00

Akureyri - Breidablikİzlanda Úrvalsdeild

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

beIN TransferFutbol Programı

21:00

Super Massive - NasrLOL Akademi Ligi

22:15

Hafnarfjordur - Keflavikİzlanda Úrvalsdeild

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:00

Gün SonuSpor Programı

30.07.2021Cuma

02:30

1. RoundNBA Draft

03:00

Kanada - VenezuelaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Arjantin - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Bahreyn - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:05

Brezilya - ABDTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:00

2. RoundNBA Draft

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:30

Ön İzlemeNBA Draft

08:15

Fransa - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Japonya - PolonyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

10:00

Günaydın GalatasaraySpor Programı

10:15

İsveç - MısırTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

Arjantin - TunusTokyo 2020 Olimpiyatlari

12:00

Sapporo - Gamba OsakaJaponya J.League

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

1. Antrenman TurlarıFormula 1 Macaristan GP

12:45

Gold Coast - Logan LightningAvustralya NPL Queensland

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:00

Green Gully - BentleighAvustralya NPL Victoria

13:30

Dandenong City - Melbourne KnightsAvustralya NPL Victoria

13:30

Oakleigh - Port Melbourne SharksAvustralya NPL Victoria

13:30

Portekiz - DanimarkaTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

İtalya - İranTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Günün OrtasıSpor Programı

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:30

Perth Glory U21 - ArmadaleAvustralya NPL Batı Avustralya

14:30

Yarı Final 1. MaçATP Kitzbuhel

14:45

Hougang - Albirex NiigataSingapur Premier Ligi

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

Almanya - NorveçTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:30

V.Lee - W.Lu PingOne Championship Dövüş Serisi

15:45

Rusya - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

16:00

2. Antrenman TurlarıFormula 1 Macaristan GP

16:00

C.Rui - J.PacatiwOne Championship Dövüş Serisi

16:30

Yarı Final 2. MaçATP Kitzbuhel

16:30

R.Phogat - L.HeqinOne Championship Dövüş Serisi

17:00

FC Minsk - SputnikBelarus Vysshaya Liga

17:00

R.Sawada - G.BalartOne Championship Dövüş Serisi

17:00

1907 Fenerbahçe - Dark PassageLOL Akademi Ligi

17:30

Sıralama TurlarıFIA W Series Macaristan GP

17:30

A.Sang - L.AtaidesOne Championship Dövüş Serisi

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Banga - Dziugas TelsiaiLitvanya A Lyga

18:00

B.Dortmund - BolognaHazırlık Maçı

18:00

NEC Nijmegen - OFI CreteHazırlık Maçı

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

S.Gaiyanghadao - P.MuaythaigymOne Championship Dövüş Serisi

18:00

Nasr - Team AuroraLOL Akademi Ligi

18:30

Ilves - OuluFinlandiya Veikkausliiga

18:30

Lahti - KTPFinlandiya Veikkausliiga

18:30

TPS Turku - MikkeliFinlandiya 2. Ligi

19:00

KGHM Zaglebie - Gornik LecznaPolonya Ekstraklasa

19:00

Galatasaray ES - Fastpay WildcatsLOL Akademi Ligi

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Kalju - LegionEstonya Premium Liga

19:30

Karlsruhe - Darmstadt 98Almanya Bundesliga 2

19:30

Paderborn - NürnbergAlmanya Bundesliga 2

20:00

Galakticos - Super MassiveLOL Akademi Ligi

20:30

Energetik BGU - Rukh BrestBelarus Vysshaya Liga

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:00

5 Ronin - Beşiktaş ESLOL Akademi Ligi

21:30

Gornik Zabrze - Lech PoznanPolonya Ekstraklasa

21:45

Drogheda - Waterfordİrlanda Premier Ligi

21:45

Shamrock Rovers - St. Patricksİrlanda Premier Ligi

21:45

Genk - OostendeBelçika Pro League

22:00

Finn Harps - Bohemians 1905İrlanda Premier Ligi

22:00

Şampiyonluk Galasıİspanya La Liga

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:45

Stüdyoda FutbolFutbol Programı

31.07.2021Cumartesi

02:30

New York City - Columbus CrewMLS

03:00

Orlando City - Atlanta UnitedMLS

03:00

Dominik Cumhuriyeti - KenyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

03:00

WWE SmackdownWWE

03:00

Angola - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:00

LA Galaxy 2 - Portland TimbersMLS

05:00

Karadağ - Güney KoreTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

05:05

ABD - RusyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

07:00

Sabah Haber BülteniSpor Programı

07:00

South Hobart - Olympia WarriorsAvustralya NPL Tasmania

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:15

Riverside Olympic - Clarence ZebrasAvustralya NPL Tasmania

08:00

Croydon - NE MetrostarsAvustralya NPL Güney Avustralya

08:00

Avondale FC - St.AlbansAvustralya NPL Victoria

08:00

Belconnen United - Canberra OlympicAvustralya NPL ACT

08:15

Rusya - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

08:20

Arjantin - TürkiyeTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

08:30

Adelaide City - Sturt LionsAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

Adelaide Raiders - Cumberland UtdAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

Blue Eagles - Adelaide U21Avustralya NPL Güney Avustralya

08:30

Campbelltown City - Adelaide OlympicAvustralya NPL Güney Avustralya

08:30

South Adelaide - Adelaide CometsAvustralya NPL Güney Avustralya

09:00

Sabah HaberleriSpor Programı

09:30

Launceston - Glenorchy KnightsAvustralya NPL Tasmania

10:00

Cockburn City - Floreat AthenaAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Gwelup Croatia - Perth GloryAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Inglewood - Bayswater CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Joondalup - BalcattaAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Sorrento - Rockingham CityAvustralya NPL Batı Avustralya

10:00

Maitland - Adamstown RosebudAvustralya NPL Northern

10:15

Brezilya - İsveçTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

10:25

Sırbistan - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

10:30

Hume City - South MelbourneAvustralya NPL Victoria

10:30

Monaro Panthers - West Canberra WanderersAvustralya NPL ACT

11:30

Queensland Lions - Gold CoastAvustralya NPL Queensland

11:30

Altona Magic - Eastern LionsAvustralya NPL Victoria

12:00

Capalaba - Brisbane U21Avustralya NPL Queensland

12:00

Moreton Bay Utd - Eastern SuburbsAvustralya NPL Queensland

12:00

Peninsula - Magpies CrusadersAvustralya NPL Queensland

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

Balestier Khalsa - Young LionsSingapur Premier Ligi

13:00

3. Antrenman TurlarıFormula 1 Macaristan GP

13:00

Tulevik - TammekaEstonya Premium Liga

13:00

Öğle HaberleriSpor Programı

13:30

Macaristan - İspanyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

13:40

Japonya - Güney KoreTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

14:00

Smorgon - Slavia MozyrBelarus Vysshaya Liga

14:00

Team Aurora - Galatasaray ESLOL Şampiyonluk Ligi

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:30

Hannover 96 - Hansa RostockAlmanya Bundesliga 2

14:30

Ingolstadt - HeidenheimAlmanya Bundesliga 2

14:30

Jahn Regensburg - SandhausenAlmanya Bundesliga 2

15:00

Haka - HIFK HelsinkiFinlandiya Veikkausliiga

15:00

Galakticos - 1907 FenerbahçeLOL Şampiyonluk Ligi

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:30

Norveç - HollandaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

15:45

Çin - İtalyaTokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar

16:00

Sıralama TurlarıFormula 1 Macaristan GP

16:00

Isloch Minsk - Shakhtyor SoligorskBelarus Vysshaya Liga

16:00

Dark Passage - 5 RoninLOL Şampiyonluk Ligi

16:00

Nimes - JDA DijonFransa Ligue 2

16:00

Stal Mielec - Piast GliwicePolonya Ekstraklasa

16:30

Monchengladbach - GroningenHazırlık Maçı

17:00

HJK Helsinki - SJKFinlandiya Veikkausliiga

17:00

Nevezis Kedainiai - Hegelmann LitauenLitvanya A Lyga

17:00

Fastpay Wildcats - Beşiktaş ESLOL Şampiyonluk Ligi

17:15

Charleroi - St.TruidenBelçika Pro League

17:30

Macaristan GPFIA W Series

18:00

beIN Ana HaberSpor Programı

18:00

Trelleborgs - Helsingborgİsveç Superettan

18:00

Vasalunds - Eskilstuna Unitedİsveç Superettan

18:00

Slutsk - Dinamo MinskBelarus Vysshaya Liga

18:00

Super Massive - NasrLOL Şampiyonluk Ligi

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:30

Degerfors - Varbergsİsveç Allsvenskan

18:30

Mainz - GenoaHazırlık Maçı

18:30

FinalATP Kitzbuhel

18:30

Termalica - Wisla PlockPolonya Ekstraklasa

19:00

Parnu JK - KuressaareEstonya Premium Liga

19:00

Metz - MontpellierHazırlık Maçı

19:05

GS TV Ana HaberSpor Programı

19:07

FB TV Ana HaberSpor Programı

19:30

Cercle Brugge - LeuvenBelçika Pro League

19:30

Seraing - MechelenBelçika Pro League

20:00

Ajaccio - AmiensFransa Ligue 2

20:00

Guingamp - ValenciennesFransa Ligue 2

20:00

Nancy - ToulouseFransa Ligue 2

20:00

Niort - CaenFransa Ligue 2

20:00

Paris FC - Dunkerque HBFransa Ligue 2

20:00

Quevilly Rouen - BastiaFransa Ligue 2

20:00

Rodez - PauFransa Ligue 2

20:00

Sochaux - Le HavreFransa Ligue 2

21:00

Radomiak Radom - Legia VarşovaPolonya Ekstraklasa

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

21:30

Longford - Derry Cityİrlanda Premier Ligi

21:30

F.Düsseldorf - Werder BremenAlmanya Bundesliga 2

21:45

Sligo Rovers - Dundalkİrlanda Premier Ligi

21:45

KAS Eupen - AnderlechtBelçika Pro League

22:00

Nice - MilanHazırlık Maçı

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:30

Var OdasıFutbol Programı

01.08.2021Pazar

00:00

Seattle Sounders - SJ EarthquakesMLS

01:00

NY Red Bulls - NE RevolutionMLS

02:30

Cincinnati - DC UnitedMLS

03:00

Polonya - KanadaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Portekiz - JaponyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

03:00

Miami FC - Montreal ImpactMLS

03:30

Houston Dynamo - Real Salt LakeMLS

03:30

Kansas City - FC DallasMLS

04:00

C.Sandhagen - T.DillashawUFC Dövüş Serisi

04:00

Austin FC - Colorado RapidsMLS

05:00

Mısır - BahreynTokyo 2020 Olimpiyatlari

05:00

Vancouver W.Caps - Minnesota UnitedMLS

05:05

Brezilya - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

06:00

Free Agent FeverNBA

07:00

Sabah SporuSpor Programı

07:30

Edgeworth - ValentineAvustralya NPL Northern

07:30

Lake Macquarie - Weston WorkersAvustralya NPL Northern

07:30

Newcastle Olympic - Charlestown AzzurriAvustralya NPL Northern

08:00

Canberra Croatia - Tuggeranong UtdAvustralya NPL ACT

08:00

Gungahlin - Tigers FCAvustralya NPL ACT

08:15

İspanya - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

08:20

Rusya - TunusTokyo 2020 Olimpiyatlari

09:15

Sunshine Coast - OlympicAvustralya NPL Queensland

09:30

Lambton J. - BroadmeadowAvustralya NPL Northern

10:00

Heidelberg - DandenongAvustralya NPL Victoria

10:15

Norveç - FransaTokyo 2020 Olimpiyatlari

10:25

İtalya - VenezuelaTokyo 2020 Olimpiyatlari

11:00

Brisbane Strikers - RedlandsAvustralya NPL Queensland

11:45

Macaristan GPFIA Formula 3 Avrupa Şampiyonası

12:00

Spor AjansıSpor Programı

12:30

Tanjong Pagar - GeylangSingapur Premier Ligi

13:10

Macaristan GPPorsche Super Cup

13:30

Almanya - BrezilyaTokyo 2020 Olimpiyatlari

13:40

Japonya - İranTokyo 2020 Olimpiyatlari

14:00

Gün OrtasıSpor Programı

14:00

1907 Fenerbahçe - Dark PassageLOL Şampiyonluk Ligi

14:30

Erzgebirge Aue - St.PauliAlmanya Bundesliga 2

14:30

Hamburg - Dynamo DresdenAlmanya Bundesliga 2

14:30

Holstein Kiel - Schalke 04Almanya Bundesliga 2

14:30

St.Gilloise - Club BruggeBelçika Pro League

15:00

Spor Gündemi TransferSpor Programı

15:00

Nasr - Team AuroraLOL Şampiyonluk Ligi

15:30

Danimarka - İsveçTokyo 2020 Olimpiyatlari

15:45

ABD - ArjantinTokyo 2020 Olimpiyatlari

16:00

Macaristan GPFormula 1

16:00

Djurgarden - Hackenİsveç Allsvenskan

16:00

Warta - Pogon SzczecinPolonya Ekstraklasa

16:00

Galatasaray ES - Fastpay WildcatsLOL Şampiyonluk Ligi

16:30

FC Vitebsk - ZhodinoBelarus Vysshaya Liga

17:00

Riteriai - Dainava AlytusLitvanya A Lyga

17:00

Galakticos - Super MassiveLOL Şampiyonluk Ligi

17:00

Zulte Waregem - Standard LiegeBelçika Pro League

18:00

Gnistan - RovaniemiFinlandiya 2. Ligi

18:00

Falkenbergs - Norrbyİsveç Superettan

18:00

Vasteraas - Landskronaİsveç Superettan

18:00

Ana HaberSpor Programı

18:00

5 Ronin - Beşiktaş ESLOL Şampiyonluk Ligi

18:30

Mariehamn - KuPSFinlandiya Veikkausliiga

18:30

Jaro - KPVFinlandiya 2. Ligi

18:30

MuSa - EkenasFinlandiya 2. Ligi

18:30

Kalmar - Mjallbyİsveç Allsvenskan

18:30

Östersunds - Hammarbyİsveç Allsvenskan

18:30

Cracovia Krakow - Slask WroclawPolonya Ekstraklasa

18:45

Brest - NemanBelarus Vysshaya Liga

19:00

Zalgiris Vilnius - FK PanevezysLitvanya A Lyga

19:30

KAA Gent - BeerschotBelçika Pro League

20:45

Gomel - BATE BorisovBelarus Vysshaya Liga

21:00

Lille - PSGFransa Süper Kupası

21:00

Jagiellonia - Rakow CzestochowaPolonya Ekstraklasa

21:00

Transfer RaporuFutbol Programı

22:00

Antwerp - KortrijkBelçika Pro League

23:00

Son SayfaFutbol Programı

23:30

Var OdasıFutbol Programı