Spor Toto 1. Lig Maçları Hangi Kanalda, Saat Kaçta? - Spor Ekranı

Her ne kadar Spor Toto Süper Lig, ülkemizde futbolun zirvesi olarak görülse de alt liglerin verdiği seyir zevkine apayrı bir parantez açmak gerekiyor. Özellikle de her takımın kendi şehrini, ilçesini ve hatta semtini temsil etmesi, aidiyet duygusunun pekişmesi adına oldukça önemli. Yıllar boyunca ülkemizin dört bir yanından son derece renkli mücadelelere şahitlik ettiğimiz TFF 1.Lig, ciddi bir izleyici kitlesine sahip.

1.Lig, her sezon olduğu gibi bu sezon da müthiş bir çekişmeye sahne oluyor. Bilhassa şehir takımlarının taraftarıyla bütünleşmesi ve Süper Lig’de yer almak için ortaya koydukları mücadele, sahiden de müthiş bir seyir zevki yaratıyor.  Bu sezon ligi ilk 2’de bitiren takımlar kendilerini doğrudan Süper Lig’e atma şansı buluyor. 1.Lig’i 3 ve 7. sıralar arasında tamamlayan takımlar ise play-off oynama hakkına sahip oluyor. Zirve mücadelesinin yanında son 4 sıradan uzak kalmak isteyen 8 takımın mücadelesi de haftalar ilerledikçe daha da pekişiyor.

Hem Bein Sports hem de TRT ekranlarından canlı yayınlarla bütün hanelere ulaşan heyecan dolu maçların; tarih, saat ve yayıncı bilgilerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Günler öncesinden Spor Ekranı uygulamasına eklenen yayın bilgileri sayesinde, seyretmek istediğiniz maçlarla ilgili hatırlatıcı kurabilir ve maçları takviminize ekleyebilirsiniz.

Önümüzdeki 30 gün içerisinde aradığınız kriterlere uygun etkinlik bulunmamaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için aralıklarla tekrar kontrol ediniz.