Smart Spor Hd Canlı Maç Yayın Programı, Smart Spor Hd Yayın Akışı

2000 yılının mart ayında tüketiciye hizmet vermeye başlayan Digitürk dijital platformu, özellikle Süper Lig maç yayınları sayesinde önemli bir kitleye ulaşmayı başardı. Platformun ülkemizde rağbet görmesinden sonra, özellikle de 2000’li yılların ortalarında Türk medyasının önemli isimlerinden biri olan Aydın Doğan, Digitürk ile rekabet hazırlığına başladı.

D-Smart bugün Eurosport içeriklerinin yanı sıra oldukça izlenen Spor Smart kanallarıyla fark yaratıyor. Sevilen kanalda Asya futbolu başta almak üzere Portekiz, Arjantin, Brezilya gibi popüler liglerden maçları canlı olarak ekrana taşıyor.

D-Smart platformunda gerek Spor Smart’tan, gerek diğer kanallardan yayınlanacak spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması D-Smart ve diğer platformlarda yayınlanacak tüm spor içeriklerinin bilgisini sizlerle günler öncesinden paylaşıyor.

Sizler de seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, ilgilendiğiniz içeriklerin tarih ve saatlerini takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece “Smart Spor'da bugün hangi maç var?”, “Smart Spor maçları şifresiz mi?”, "Smart Spor canlı maç izle", "Smart Spor'da bugün maç var mı?" ve "Smart Spor'da bugün kimin maçı var?", “D-Smart hangi ligleri veriyor?”, “Smart Spor kanalında hangi maçlar şifresiz?” ya da “Smart Spor’da maçlar şifresiz mi?” gibi trend aramalara güncel olarak yanıtlar bulabilirsiniz.