Bein Sports 2 Canlı Maç Yayın Programı, Bein Sports 2 Yayın Akışı

Türkiye’nin ilk dijital platformu olan Digitürk, 2000 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden 2013 yılına kadar Çukurova Holding bünyesinde faaliyet gösteren başarılı platform, daha sonra TMSF’ye devrolmuş, 2016 yılından itibaren de Katar merkezli Bein Medya’ya katılmıştır.

Bugün hala Türkiye’de en çok aboneye sahip kuruluş olan Digitürk, bunu cazip spor içerikleri, özellikle de Süper Lig yayınları sayesinde sağlamıştır. Her ne kadar son dönemlerde lig ve yayın kalitesine dair çeşitli eleştiriler olsa da Digiturk zirvedeki yerini büyük ölçüde korumayı bilmiştir.

Bein Sports kanallarına ait tüm spor içeriklerine Spor Ekranı web sitesi ve Spor Ekranı uygulamasından ulaşabilirsiniz. Spor Ekranı uygulaması günler öncesinden Bein Sports kanallarında yer alan içeriklerin bilgisini sizlerle paylaşıyor. Sizler de seyretmek istediğiniz maçlar ya da takip etmek istediğiniz turnuvalar için hatırlatıcı kurabilir, maçları takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece “Süper Lig maçları şifresiz mi?” “Digiturk’te bu hafta hangi maçlar var?” ya da “Bein Sports şifresiz mi?” gibi sorulara karşı her daim net ve güvenilir yanıtlar bulabilirsiniz.

Bein Sports kanalında yayınlanan maçların ve programların ileriye dönük 15 günlük akışı aşağıda listelenmiştir. Bu yayın akışına bakarak Bein Sports kanalında bugün maç var mı? ve Bein Sports kanalında bugün kimin maçı var? gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Bein Sports kanalında canlı yayınlanan spor programlarının günlük akışına da listelerimizde yer vermekteyiz. Sayfamızdaki maç listesinin altında ise Bein Sports canlı izlemek için frekans ayarları ve platform bilgilerini bulabilirsiniz.