icon

ATV Yayın Akışı - ATV Kanalında Bugün

Türkiye’de yayın yapan ulusal kanallardan ATV, 2007 yılından bu yana Turkuvaz Medya çatısı altında izleyicilerle buluşuyor. Geçmişte Süper Baba ve İkinci Bahar gibi dizileri ekranlara getiren ATV, Türkiye’nin tüm dijital platformlarından yayın yapıyor. ATV’nin sahibi Turkuvaz Medya’nın diğer kanalları; A Haber, A Spor, A Para, A News, Minika ve VAV TV şeklinde.

Son yıllarda daha çok tarih temalı dizilerle dikkat çeken ATV’de gündüz kuşağı da son derece hareketli. ATV’yi Türkiye’deki tüm platformlardan 7/24 takip edebilirsiniz. ATV yayın akışına erişim sağlamak isteyenler ise Spor Ekranı web sitesini ziyaret edebilir veya Spor Ekranı mobil uygulamasını indirebilir. Bu sayede ATV’nin tüm yayın programına günler öncesinden ulaşmak mümkün hale geliyor.

Takviminizi sorunsuz ayarlamak istiyorsanız Spor Ekranı işinizi kolaylaştıracak. ATV’deki dizilere ve programlara koyduğunuz hatırlatıcılar sayesinde takviminizi ayarlayabileceksiniz. “ATV Yayın Akışı, ATV yayın akışına nasıl ulaşırım? ATV’de bugün hangi dizi var? ATV’de hangi film yayınlanacak? ATV canlı izle, ATV izle” gibi aramalarda sorunsuz sonuca ulaşmak için Spor Ekranı ATV özel sayfasını takip edebilirsiniz.

Önümüzdeki 7 gün içerisinde aradığınız kriterlere uygun etkinlik bulunmamaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için aralıklarla tekrar kontrol ediniz.