THY Euroleague Final Four Karşılaşmaları Şifresiz mi Yayınlanacak?

07.05.2021 - 01:50

THY Euroleague Final Four Karşılaşmaları Şifresiz mi Yayınlanacak?

THY Euroleague’de Final Four eşleşmelerinin belli olmasının ardından gözler yayıncı beIN Sports’a çevrildi. Son dönemde Euroleague’de birçok mücadeleyi şifresiz olarak ekranlara getiren beIN Sports’un Final Four’u da şifresiz olarak beIN Sports Haber ekranlarından yayınlaması bekleniyor.

Euroleague resmi yayıncısı beIN Sports, sezon içinde temsilcilerimizin maçlarını şifresiz olarak basketbolseverlerle buluşturdu. Çeyrek final eşleşmelerinde de toplam 4 mücadeleyi şifresiz olarak yayınlayan beIN Sports’un Final Four karşılaşmalarını şifresiz yayınlayıp yayınlamayacağı netlik kazanmadı. Basketbolseverlerin beklentisi ise tüm karşılaşmaların şifresiz olarak beIN Sports Haber ekranlarından yayınlanması yönünde.

Son 2 Final Four Şifreli


THY Euroleague’i ekranlara getiren beIN Sports, son iki yılda Final Four karşılaşmalarını şifreli olarak beIN Sports HD 3 ekranlarından yayınlıyor. 2018 ve 2019 yılında şifreli olarak yayınlanan organizasyon, 2017 yılında ise TRT 1 ve beIN Sports HD 3 ekranlarından basketbolseverlerle buluşmuştu.

Euroleague’de son 3 Final Four organizasyonunun yalnızca 1’ini şifresiz olarak izleyebilen Türkiye’deki basketbol tutkunları, Köln’de düzenlenecek 2021 Final Four’un şifresiz olarak yayınlanmasını temenni ediyor.

Euroleague Programı Açıkladı


Salı günü oynanan çeyrek final 5’inci maçları sonrasında Euroleague’de Final Four’da birbiriyle oynayacak takımlar belli olmuştu. Bununla birlikte Euroleague maç programını geçtiğimiz saatlerde açıkladı.

28 Mayıs tarihinde oynanacak yarı final karşılaşmalarının ilkinde temsilcimiz Anadolu Efes ile CSKA Moskova kozlarını paylaşacak. Saat 19.00’da başlayacak olan mücadelenin yayınlanacağı kanal önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Anadolu Efes -CSKA Moskova mücadelesinin yanı sıra saat 19.00’da Barcelona ile Milano parkeye çıkacak. Bu karşılaşmanın da yayınlanacağı kanal önümüzdeki günlerde beIN Sports tarafından açıklanacak.

İki yarı final mücadelesinin kaybedenleri 30 Mayıs Pazar günü saat 18.30’da Euroleague 3’üncülüğü için parkeye çıkacaklar. Final ise Pazar günü 21.30’da başlayacak.
Avrupa basketbolunun kulüpler bazında en büyük organizasyonu olan Euroleague Final Four heyecanını, beIN Sports kanallarından takip edebilirsiniz.