• 00:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    00:15
    Kızak Dünya Kupası
    Eurosport 2
    00:30
    Basketbol Programı
    Bein Sports 3
    00:30
    Basketbol Programı
    FB TV
    01:00
    Spor Programı
    A Spor
    01:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    05:30
    FOX Sports HD
    07:00
    Spor Programı
    A Spor
    09:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    Bein Sports 1
    09:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    10:30
    Motor Sporları Programı
    TRT Spor
    11:00
    U17 Gelişim Ligi
    FB TV
    11:00
    Basketbol Programı
    beIN Sports Haber
    11:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    11:00
    Spor Programı
    A Spor
    11:15
    Kayaklı Koşu Dünya Kupası
    Eurosport 2
    11:30
    Futbol Programı
    A Spor
    11:45
    Alp Disiplini Dünya Kupası
    Eurosport
    12:00
    Spor Programı
    A Spor
    12:00
    FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası 1/2 Final
    S Sport Plus
    S Sport
    13:00
    Alp Disiplini Dünya Kupası
    Eurosport
    13:00
    Tivibu Spor
    13:00
    U19 Elit Akademi Ligi
    FB TV
    13:00
    GS TV
    13:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    13:00
    Voleybol TV
    13:30
    Bein Sports Max 1
    13:30
    Bein Sports Max 2
    13:30
    Spor Toto Süper Lig
    Bein Sports 1
    13:30
    Samsun Haberaks TV
    14:00
    Kadınlar Basketbol Süper Ligi
    Yayın Yok
    14:00
    Espor Zula Süper Lig
    Zula Youtube
    14:00
    Kayaklı Koşu Dünya Kupası
    Eurosport 2
    14:00
    Futbol Programı
    A Spor
    14:00
    Futbol Programı
    S Sport Plus
    S Sport
    14:00
    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    TRT Spor
    14:00
    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    Voleybol TV
    14:15
    Futbol Programı
    NTV
    14:30
    Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası
    Bein Sports 3
    14:30
    TVF Erkekler 1. Lig
    Voleybol TV
    14:45
    Alp Disiplini Dünya Kupası
    Eurosport
    15:00
    Bein Sports 2
    CBC Sport
    15:00
    Hentbol Erkekler Süper Ligi
    Hentbol Web TV
    15:00
    Futbol Programı
    A Spor
    15:00
    FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası 1/2 Final
    beIN Sports Haber
    S Sport Plus
    Tivibu Spor 3
    Spor Smart
    Life Plus TV
    Smart Spor HD
    15:00
    Voleybol TV
    15:15
    Basketbol Süper Ligi
    Tivibu Spor 2
    15:30
    Didi Buz Hokeyi Süper Ligi
    Buz Hokeyi TV
    15:30
    İngiltere Premier Lig
    S Sport Plus
    S Sport
    Idman TV
    16:00
    Basketbol 1. Ligi
    TBF TV Youtube
    16:00
    Biatlon Dünya Kupası
    Eurosport
    16:00
    Zula Youtube
    16:00
    Slovakya Fortuna Ligi
    Yayın Yok
    16:00
    Spor Toto 1. Lig
    Bein Sports Max 1
    16:00
    Spor Toto Süper Lig
    Bein Sports 1
    16:00
    Futbol Programı Dakika Skor
    TRT Spor
    16:00
    Spor Programı
    Sportstv
    16:00
    Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası
    Eurosport 2
    16:00
    TVF Erkekler 1. Lig
    Voleybol TV
    16:00
    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    Voleybol TV
    16:30
    Didi Buz Hokeyi Süper Ligi
    Buz Hokeyi TV
    16:30
    Çim Hokeyi Erkekler Dünya Kupası
    Bein Sports 3
    16:30
    TVF Erkekler 1. Lig
    Voleybol TV
    17:00
    Basketbol 1. Ligi
    Bursaspor TV
    17:00
    Manisa BB Web TV
    17:00
    İtalya Serie A
    Bein Sports Max 2
    17:30
    Basketbol Süper Ligi
    Tivibu Spor
    17:30
    Almanya Bundesliga
    S Sport Plus
    Turkcell TV Plus Bundesliga
    17:30
    Almanya Bundesliga
    S Sport Plus
    Turkcell TV Plus Bundesliga