• 00:00
    Futbol Programı
    Tivibu Spor
    00:00
    Spor Programı
    A Spor
    03:45
    Copa Libertadores
    S Sport
    05:00
    Bein Sports 3
    07:00
    Spor Programı
    A Spor
    07:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    07:30
    Bein Sports 3
    09:30
    WTA Tokyo 2.Tur
    Bein Sports 3
    10:00
    Spor Programı
    A Spor
    10:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    10:10
    Spor Programı
    NTV
    11:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    11:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    11:00
    Spor Programı
    A Spor
    11:30
    WTA Tokyo 2.Tur
    Bein Sports 3
    12:20
    Basketbol Programı
    TRT Spor
    14:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    15:00
    UEFA Gençlik Ligi
    UEFA.tv Youtube
    16:30
    Uluslararası Cevat Soydaş Turnuvası
    Tivibu Spor
    16:40
    Futbol Programı
    TRT Spor
    17:00
    Basın Toplantısı
    BJK TV
    17:00
    UEFA Gençlik Ligi
    UEFA.tv Youtube
    17:30
    Antrenman
    BJK TV
    18:00
    TÜBAD Basketbol Turnuvası Gençler
    TBF TV Youtube
    18:00
    İtalya Serie A
    Bein Sports Max 2
    18:50
    Basın Toplantısı
    beIN Sports Haber
    19:00
    Uluslararası Cevat Soydaş Turnuvası
    Tivibu Spor
    19:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    19:00
    Voleybol Programı
    TRT Spor
    19:55
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 1
    19:55
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 2
    CBC Sport
    20:00
    Basın Toplantısı
    FB TV
    20:15
    TÜBAD Basketbol Turnuvası Gençler
    TBF TV Youtube
    20:30
    Antrenman
    FB TV
    20:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    21:00
    Futbol Programı
    A Spor
    21:45
    İngiltere Championship
    Bein Sports beIN Connect
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 1
    CBC Sport
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 2
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 3
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports 4
    Idman TV
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports Max 1
    22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi
    Bein Sports Max 2
    22:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    22:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    22:30
    FEI Dünya Binicilik Oyunları
    Eurosport
    23:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    23:00
    Spor Programı
    A Spor
  • Önceki Gün Sonraki Gün