• 00:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    01:30
    Copa Libertadores
    S Sport
    01:30
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    01:30
    WTA Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 4
    03:30
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    03:30
    WTA Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 4
    03:45
    Copa Libertadores
    S Sport
    07:00
    Spor Programı
    A Spor
    07:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    09:30
    Dünya Açık Snooker Turnuvası
    Eurosport 2
    10:00
    Spor Programı
    A Spor
    10:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    11:00
    Avrupa Atletizm Şampiyonası
    Eurosport
    11:00
    Basketbol Süper Ligi
    Tivibu Spor
    TBF TV Youtube
    11:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    11:00
    Spor Programı
    A Spor
    12:20
    Spor Programı
    TRT Spor
    13:00
    Basketbol 1. Ligi
    Tivibu Spor
    TBF TV Youtube
    13:30
    Hentbol U18 Avrupa Şampiyonası
    EHF TV
    13:30
    Tenis Programı
    TRT Spor
    14:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    14:35
    S Sport +
    15:30
    Avrupa Dalış Şampiyonası
    Eurosport 2
    15:45
    Spor Programı
    TRT Spor
    16:00
    Basketbol 2. Ligi
    Tivibu Spor
    TBF TV Youtube
    16:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    17:00
    FIBA U16 Avrupa Şampiyonası
    FIBA TV
    17:00
    Avrupa Dalış Şampiyonası
    Eurosport
    17:00
    Basketbol Programı
    Tivibu Spor
    17:30
    ATP Masters Rogers Cup 1/4 Final
    Bein Sports 3
    17:30
    WTA Masters Rogers Cup 1/4 Final
    Bein Sports 4
    18:00
    Avrupa Şampiyonaları 2018
    TRT Spor
    18:00
    Avrupa Triatlon Şampiyonası
    Eurosport
    18:45
    Polonya Bisiklet Turu
    Eurosport 2
    19:00
    Azerbaycan Premier Ligi
    CBC Sport Azerbaycan
    19:30
    ATP Masters Rogers Cup 1/4 Final
    Bein Sports 3
    19:30
    WTA Masters Rogers Cup 1/4 Final
    Bein Sports 4
    20:00
    Avrupa Şampiyonaları 2018
    TRT Spor
    20:00
    Futbol Programı
    A Spor
    20:00
    Futbol Programı
    S Sport
    20:05
    Avrupa Atletizm Şampiyonası
    Eurosport
    20:45
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    Bein Sports
    21:15
    FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası 1/4 Final
    FIBA TV
    21:30
    Belçika Pro League
    S Sport +
    21:45
    Fransa Ligue 1
    Bein Sports 2
    21:45
    Bein Sports Max 1
    21:45
    Spor Toto Süper Lig
    Bein Sports
    22:00
    İngiltere Premier Lig
    S Sport
    Idman TV
    22:30
    Utah Bisiklet Turu
    Eurosport 2
    22:30
    Portekiz Liga NOS
    S Sport +
    23:30
    Futbol Programı
    A Spor
    23:30
    Futbol Programı
    Tivibu Spor
    23:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    23:40
    Futbol Programı
    NTV
    23:45
    Futbol Programı
    Bein Sports
  • Önceki Gün Sonraki Gün