• 00:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    00:00
    ATP Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 3
    01:30
    Copa Libertadores
    S Sport
    01:30
    ATP Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 3
    01:30
    WTA Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 4
    03:00
    ATP Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 3
    03:00
    WTA Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 4
    03:45
    Copa Libertadores
    S Sport
    07:00
    Spor Programı
    A Spor
    07:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    10:00
    Kepsut BB Yağlı Güreşleri
    Doğal TV
    10:00
    Spor Programı
    A Spor
    10:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    10:30
    Avrupa Atletizm Şampiyonası
    Eurosport
    11:00
    Kadınlar Basketbol Süper Ligi
    Tivibu Spor
    TBF TV Youtube
    11:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    11:00
    Spor Programı
    A Spor
    11:00
    Avrupa Yüzme Şampiyonası
    Eurosport 2
    12:20
    Spor Programı
    TRT Spor
    13:00
    Kadınlar Basketbol 1. Ligi
    Tivibu Spor
    TBF TV Youtube
    14:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    14:30
    FIFA U20 Kadınlar Dünya Kupası
    Eurosport 2
    15:30
    Avrupa Şampiyonaları 2018
    TRT Spor
    17:00
    Avrupa Dalış Şampiyonası
    Eurosport
    17:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    17:30
    Voleybol Rabobank Super Series
    Volleyball NL Facebook
    18:00
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    18:00
    WTA Masters Rogers Cup 2.Tur
    Bein Sports 4
    18:35
    Avrupa Yüzme Şampiyonası
    Eurosport
    18:40
    Avrupa Şampiyonaları 2018
    TRT Spor
    18:45
    Polonya Bisiklet Turu
    Eurosport 2
    19:00
    Futbol Programı
    A Spor
    19:30
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    19:30
    WTA Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 4
    20:00
    Basketbol Programı
    beIN Sports Haber
    20:15
    Avrupa Atletizm Şampiyonası
    Eurosport
    20:20
    Avrupa Şampiyonaları 2018
    TRT Spor
    21:00
    UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
    Laola1 Web TV
    21:00
    UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
    Spor Smart
    Smart Spor HD
    21:00
    UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
    TRT 1
    TRT Türk
    21:00
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    21:15
    Avrupa Atletizm Şampiyonası 400m Engelli Final
    TRT Spor
    Eurosport
    21:30
    UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
    Laola1 Web TV
    21:30
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    21:30
    WTA Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 4
    21:45
    UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme
    Laola1 Web TV
    22:05
    Avrupa Atletizm Şampiyonası 200m Final
    TRT Spor
    Eurosport
    22:30
    Utah Bisiklet Turu
    Eurosport 2
    23:00
    Futbol Programı
    Tivibu Spor
    23:00
    Spor Programı
    A Spor
    23:30
    ATP Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 3
    23:30
    WTA Masters Rogers Cup 3.Tur
    Bein Sports 4
  • Önceki Gün Sonraki Gün