• 00:35
    FOX Sports HD
    03:00
    Sony Golf Turnuvası
    Tivibu Spor 4
    04:15
    NFL Play-Off 1/4 Final
    FOX Sports HD
    09:00
    Spor Programı
    TRT Spor
    09:10
    Spor Programı
    NTV Spor
    09:30
    Futbol Programı
    beIN Sports Haber
    10:30
    Futbol Programı
    TRT Spor
    11:00
    GS TV
    11:45
    Kuzey Kombine Dünya Kupası
    Eurosport 2
    12:00
    Serbest Stil Kayak Dünya Kupası
    Eurosport
    12:15
    Basketbol Programı
    NTV Spor
    12:30
    Basketbol Programı
    Bein Sports 3
    13:00
    Alp Disiplini Dünya Kupası
    Eurosport 2
    13:00
    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
    Bein Sports 3
    13:00
    Türkiye Basketbol 1. Ligi
    Tivibu Spor
    13:00
    U19 Elit Akademi Ligi
    GS TV
    13:00
    BMW Açık Golf Turnuvası
    Tivibu Spor 4
    13:00
    CEV Kar Voleybolu Turu Finaller
    TRT Spor
    14:00
    Biatlon Dünya Kupası
    Eurosport
    14:00
    İspanya La Liga
    Bein Sports
    14:00
    Çay TV Rize
    14:00
    Kanal 58 Sivas
    14:00
    Samsun Haberaks TV
    14:30
    İspanya Basketbol Ligi
    Tivibu Spor 3
    14:45
    Serbest Stil Kayak Dünya Kupası
    Eurosport 2
    14:45
    Basketbol Programı
    Bein Sports 3
    15:00
    Serbest Stil Kayak Dünya Kupası
    Eurosport
    15:00
    Basketbol Programı
    Bein Sports 3
    15:00
    Futbol Programı
    S Sport
    15:00
    Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri
    TRT Türk
    15:15
    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
    Bein Sports 3
    15:30
    Kuzey Kombine Dünya Kupası
    Eurosport 2
    16:15
    Biatlon Dünya Kupası
    Eurosport 2
    16:15
    Kayakla Atlama Dünya Kupası
    Eurosport
    16:30
    Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi
    TRT Spor
    16:30
    İngiltere Premier Lig
    S Sport
    Idman TV
    17:00
    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
    Bein Sports 4
    17:00
    Bein Sports 2
    17:00
    GS TV
    17:00
    Hazırlık Maçı
    Laola1 Web TV
    17:00
    Basketbol Programı
    Bein Sports 3
    17:00
    Futbol Programı
    NTV Spor
    17:30
    Almanya Bundesliga
    Laola1 Web TV
    17:30
    Snooker Masters
    Eurosport 2
    18:15
    İspanya La Liga
    Bein Sports
    18:30
    Futbol Programı
    S Sport
    19:00
    Fransa Ligue 1
    Bein Sports 2
    19:00
    İngiltere Premier Lig
    S Sport
    Idman TV
    19:00
    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    TRT Spor
    19:30
    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
    NTV Spor
    20:00
    İtalya Basketbol Ligi
    Tivibu Spor 3
    20:00
    Almanya Bundesliga
    Laola1 Web TV
    20:00
    İtalya Erkekler Voleybol Ligi
    Sportstv
    20:30
    İspanya Basketbol Ligi
    Tivibu Spor
    20:30
    Bein Sports
    21:00
    Futbol Programı
    A Spor
    21:05
    NFL Play-Off 1/4 Final
    FOX Sports HD
    22:00
    Futbol Programı
    NTV Spor
    22:00
    Snooker Masters
    Eurosport
    22:00
    Futbol Programı
    TRT Spor
    22:45
    Bein Sports
    Idman TV
    23:00
    Fransa Ligue 1
    Bein Sports 2
    23:00
    Futbol Programı
    A Spor
    23:15
    Portekiz Primeira Liga
    Tivibu Spor 2
  • Önceki Gün Sonraki Gün