Asya’nın En Büyük Futbol Turnuvaları 4 Yıl Boyunca D-Smart’ta 19-01-2021

Asya’nın En Büyük Futbol Turnuvaları 4 Yıl Boyunca D-Smart’ta

Başarılı televizyon platformlarından D-Smart, Asya’daki futbol turnuvalarının yayın haklarını aldığını açıkladı. AFC Şampiyonlar Ligi, AFC Kupası, 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri, 2023 AFC Asya Kupası, 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası mücadeleleri D-Smart’ta olacak.

Sezon başında S Sport 2’yi platforma dahil ederek dikkat çeken D-Smart, yeni yayınlarla futbolseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İspanya La Liga, Almanya Kupası, İspanya ACB gibi liglerin yayın haklarını elinde bulunduran D-Smart, Asya’nın en büyük futbol turnuvalarını da 4 sezon boyunca ekranlara getireceğini açıkladı.  Bundan böyle; AFC Şampiyonlar Ligi, AFC Kupası, 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri, 2023 AFC Asya Kupası, 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası mücadeleleri D-Smart’ta olacak.

D-Smart Kapılarını Asya’ya da Açıyor

D-Smart, Asya’nın en büyük futbol turnuvalarını ekranlara getireceğini Twitter’dan paylaştı.

Futbolun yükselen değeri Asya’dan; AFC Şampiyonlar Ligi, AFC Kupası, 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri, 2023 AFC Asya Kupası, 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası D-Smart ekranında sizlerle

şeklinde paylaşım yapan D-Smart, şöyle devam etti:

Futbol güneşi D-Smart’ta doğuyor. Dünyanın sporunu sizlerle buluşturan D-Smart; Avrupa, Amerika ve Afrika’dan sonra kapılarını Asya’ya da açıyor. Asya’nın en büyük futbol turnuvaları 4 yıl boyunca D-Smart’ta. Kıtanın en iyi takımlarını buluşturan Asya Şampiyonlar Ligi, Asya’nın iki numaralı turnuvası AFC Cup, 2022 Katar Dünya Kupası Elemeleri, 2022 Kadınlar Asya Kupası ve 2023 Erkekler Asya Kupası ile 4 yılda yaklaşık 1.500 maç, naklen ve sadece D-Smart’ta.

Şenol Güneş: “D-Smart’ın Yaptığı Büyük Bir Hizmet”

Asya futbolunun önemli organizasyonlarını ekranlara getireceğini açıklayan D-Smart, bir dönem Güney Kore’de çalışma fırsatı bulan Türkiye Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in görüşlerini aldı. Güneş, D-Smart’ın yaptığının büyük bir hizmet olduğunu, artık Asya futbolunu daha kolay izleyebileceklerini dile getirdi. Bütün futbolseverlere de Asya futbolunu tavsiye eden Güneş, Avrupa Şampiyonası hakkında da açıklamalarda bulundu. D-Smart Spor Müdürü Aykut Aydın’ın Şenol Güneş ile Asya futbolu üzerine gerçekleştirdiği röportajı, gün boyunca Spor Smart ekranlarından izleyebilirsiniz.

×