Rangers-Galatasaray Mücadelesi Şifresiz Olarak Teve2’de 29-09-2020

Rangers-Galatasaray Mücadelesi Şifresiz Olarak Teve2’de

UEFA Avrupa Ligi play off turunda Rangers ile karşılaşacak olan Galatasaray’ın eleme maçı Teve2 ekranlarında şifresiz olarak yayınlanacak. 21.45’te başlayacak olan mücadeleyi Teve2 ile birlikte Smart Spor ekranlarından izleyebileceksiniz.

UEFA Avrupa Ligi’nde ülkemizi temsil eden Galatasaray, son eleme turu mücadelesine Perşembe günü çıkacak. Rangers ile eşleşen Galatasaray’ın bu karşılaşmasının Smart Spor ekranlarından yayınlanacağı açıklanmıştı. Birkaç saat önce Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu mücadelenin Teve2 ekranlarından da yayınlanacağı kamuoyuyla paylaştı. Perşembe günü 21.45’te başlayacak olan mücadeleyi, Smart Spor’un yanı sıra Teve2 ekranlarından da izleyebileceksiniz.

Futbolseverlerin Yoğun Talebi Olmuştu

Avrupa Ligi eleme turunda önce Neftçi Bakü’yü, daha sonra da Hajduk Split’i mağlup eden Galatasaray, play off aşamasında Rangers ile eşleşti. Bu eşleşmenin ardından özellikle sosyal medyada maçın şifresiz yayınlanması yönünde birçok kişi görüş bildirdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu da bu talep sonrasında harekete geçtiklerini ve maçın Teve2 ekranlarından da yayınlanacağını açıkladı. Bakan Kasapoğlu’nun yaptığı açıklama şu şekilde:

Futbolseverlerin yoğun talebi sonrası çalışma arkadaşlarımız gerekli görüşmeleri gerçekleştirdi. UEFA Avrupa Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray’ın 1 Ekim’de Rangers ile oynayacağı karşılaşma Teve2’de yayınlanacak. Başarılar Galatasaray!

Maç Önü ve Maç Sonu Programları Spor Smart’ta

Rangers - Galatasaray mücadelesinin Teve2 ve Spor Smart ekranlarından yayınlanacağının açıklanmasının ardından D-Smart Spor Müdürü Aykut Aydın da bir paylaşım yaptı. Maç önü ve maç sonu programlarının Spor Smart’ta olacağını belirten Aydın’ın yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

Rangers - Galatasaray maçı perşembe 21.45'te Teve2 ile birlikte D-Smart’tan naklen yayınlanacak. Maç önü ve sonu programlar ile maç 77. Kanal Spor Smart'ta olacak, iyi seyirler.

Paok-Beşiktaş Mücadelesi Şifresiz Yayınlanmıştı

Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda yaklaşık 3 hafta önce Beşiktaş sahne almış ve maçın D-Smart platformunda yayınlanacağı açıklanmıştı. Daha sonrasında yine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu futbolseverlerin talebi doğrultusunda yayıncı kuruluşla görüştüklerini ve maçın Kanal D ekranlarından yayınlanacağını açıklamıştı.

Rangers-Galatasaray mücadelesi de böylece Gençlik ve Spor Bakanı tarafından yapılan açıklamayla şifresiz kanala taşınmış oldu. 21.45’te başlayacak ve Covid-19 tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanacak olan mücadeleyi Teve2 ekranlarından izleyebileceksiniz.

×