Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz Fenerol Kampanyasına Destek Programı Yapacak

02.05.2019 - 19:40

Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz, Fener Ol Kampanyasına Destek Programı Yapacak

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından, TV8 ekranlarında Cem Yılmaz ile birlikte Fener Ol kampanyasına destek için program yapacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum... Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz.
12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız. Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!

Acun Ilıcalı'nın yanı sıra, Fener Ol kampanyasna destek için FB TV'de de özel bir yayın gerçekleştirilecek. İlker Ayrık'ın sunumuyla gerçekleştirilecek özel yayına bir çok ünlü isim katılacak.

Bu isimlerden bazıları: Murat Dalkılıç, Murat Şeker, Hande Katipoğlu, Tülin Şahin, Didem Balçın, Tim Seyfi, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner Fersoy, Hakan Bilgin, Hakan Ural, Uraz Kaygılaroğlu, Tuncay Şanlı, Ali Güneş, Mehmet Aurelio

Fener Ol Özel Gecesi, yarın (03 Mayıs Cuma) saat 21:00'de FB TV ve Fenerbahçe Youtube kanalından canlı yayınlanacak.